Pokud se vám zdá, že musíte v životě něco změnit, pak se vám to nezdá

Jmenuju se Monika Meliva a jsem terapeutkou a lektorkou Qigong. Vytvořila jsem koncept Qi-iQ  pro život plný energie, klidnou mysl a duši v peří – pro všechny, kdo si věří. 

Mou vášní je učit lidi rozproudit svou životní energii, aby si s lehkosti mohli plnit své životní sny.

Ztratili jsme sami se sebou kontakt a často nevnímáme, co se v nás děje. Potřebujeme stále fungovat a když nám dochází energie, natankujeme plnou nádrž AD, jídlem, sexem, nikotinem nebo alkoholem. O kvalitě přijímaného příliš nepřemýšlíme. V lepším případě si jdeme zasportovat nebo se nabít do přírody.

Naše duše k nám ale stále promlouvá tichým a jemným hlasem prostřednictvím nepříjemných pocitů  a opakujících se myšlenek a sděluje nám, pokud něco není v pořádku. Pokud se tedy i vám zdá, že musíte ve svém životě něco změnit, pak se nám to pravděpodobně jenom nezdá. 

Spojte se se svou DUŠÍ ZDE prostřednictvím mojí MEDITACE ZDARMA, jež má na YOUTUBE přes PŮL MILIONU SHLÉDNUTí.

Často JEMNÉ NÁZNAKY intuice nevnímáme a zastaví nás až zranění, onemocnění duše nebo těla. Teprve pak jsme ochotni, podle úrovně našeho vědomí, buďto navštívit první lékárnu, dát si pár drinků anebo se důkladně podívat na svůj život, kde udělali soudruzi v NDR chybu a ZAČÍT DĚLAT POZITIVNÍ ZMĚNY.

Máte-li plnou hlavu starostí, trápí vás dlouhodobě ÚNAVA, NESPOKOJENOST, ÚZKOST, NAPĚTÍ nebo nejrůznější BOLESTI? Nejste na to sami. Ráda vám osobně efektivně pomohu. Spojte se se mnou prostřednictvím VIDEOKURZU ONLINE QIGONG , OSOBNĚ NA LEKCÍCH Qigong nebo na TERAPII, koučování. Každým OKAMŽIKEM ZAČÍNÁ NĚCO NOVÉHO. Je jen na vás, jaká bude další kapitola vašeho života. 

Ke všem POZITIVNÍM ZMĚNÁM potřebujeme dostatek energie a efektivní a jednoduchý způsob, jak se zbavit napětí, úzkosti, bolesti a najít VNITŘNÍ KLID. Potřebujeme něco, co by nám to vydrželo. 3-4 dny plné energie. Objevili jste už ve svém životě něco takového? Můj příběh a život v tom nejlepším slova smyslu naprosto změnil Qigong. “Ať tedy ten, kdo tvrdí, že něco nejde, nezdržuje toho, kdo to dělá”. 🙂

all loveis createdequal-2

QIGONG

Co tedy znamená Qigong? Qi (čti čchi) – energie, která vše oživuje a Gong (kung) je práce (kultivace). Qigong je tedy práce s životní energií. Jeho čínský znak obsahuje zrnko rýže plus pára – hmatatelné i nehmatelné. Ducha i hmotu.

Jedná se o starobylé čínského umění, které se stalo mým zdrojem energie a opravdového klidu.  Bez něj by byl můj příběh pouhých 50 odstínů šedi. Zní to hodně tajemně, nehmatatelně! Ale já ráda věcem rozumím… EBOOK ZDARMA SI STÁHNĚTE ZDE. 

Je to propojení s tím, co stvořilo nás i všechny galaxie. Zřetelně a jasně uvědomíte, KDO JSTE A CO TADY DĚLÁTE. CO JE SMYSLEM VAŠÍ EXISTENCE.

Jestli jste dočetli až sem a rezonují s vámi tyto věty, pak je Qigong to pravé i pro vás. Máte plnou hlavu starostí? Trápí vás dlouhodobě ÚNAVA, NESPOKOJENOST, ÚZKOST, NAPĚTÍ nebo nejrůznější BOLESTI? Těším se s vámi na další blízká setkání třetího druhu u VIDEOKURZU ONLINE QIGONG na FB, nebo OSOBNĚ NA LEKCÍCH ČI TERAPII.

 • Miluju život a vše, co povznáší duši
 • Chci na to všechno mít dost času a energie
 • Uvědomuju si, že za své zdraví a kvalitu svého života plně zodpovídám já
 • Nemám čas cvičit každý den
 • Chci ušetřit čas
 • Chci se vyhnout psychické bolesti/najít klid v duši
 • Chci vědět, po čem šáhnout v případě nouze nebo zdravotních potíží
 • Toužím po změně, ale nemám na ni sílu
 • Nebojím se a potřebuju jen nakopnout do akce
 • Chci se umět zastavit z kolotoče povinností
 • Chci se naučit vypnout hlavu a být nad věcí
 • Potřebuju se uklidnit
 • Dočasně jsem vypadl/a z rytmu vlastního života a chci ho znova a lépe uvést do rovnováhy
 • Chci navázat hlubší kontakt se sebou samým – se svou esencí, duší, se svou Qi
MONIKA MELIVA je terapeutkou, koučkou a lektorkou QIGONG. Specializuje se na terapii traumatu, vedení kurzů a meditací a relaxační pobyty. Její vášní je učit lidi objevovat a ROZPROUDIT SVOU stagnující životní energii, aby si mohli s lehkostí plnit své sny. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře