Reference

DĚKUJI ZA VŠECHNA BLÍZKÁ SETKÁNÍ S VÁMI A VAŠÍ DUŠÍ, VELICE MĚ OBOHACUJETE! 

"Někdy běžíš a přeješ si, aby už byl konec. JINDY BĚŽÍŠ A PŘEJEŠ SI, ABY TO NIKDY NESKONČILO. Nejen v tomto ohledu mi hodně pomohl Qi gong s Monikou Melivou. Jde o pohybové a relaxační cvičení, při kterém se pracuje hodně s energií (představ si něco jako Tai chi). Vždycky jsem se podivoval co to ti blázni dělají a teď patřím k nim. Mimo jiné SE DOKÁŽU LÉPE KONCENTROVAT, VNÍMAT SÁM SEBE A BĚH SI TAK VÍC UŽÍT. NEMÁ ALE CENU VYSVĚTLOVAT, JAK CHUTNÁ JABLKO, MUSÍŠ HO PROSTĚ OCHUTNAT."
MARTINfitness trenér
„Terapie s Monikou BYL NEJSILNĚJŠÍ ZÁŽITEK V OBLASTI ROZVOJE OSOBNOSTI V MÉM ŽIVOTĚ. Díky ní se mi poprvé v životě povedlo naladit na své PODVĚDOMÍ a ROZPOZNAT TAK MOMENTY V ŽIVOTĚ , které vedly k psychickým blokům. A ty se po terapii uvolnily. Citim velkou, upřímnou radost. „
RobertIT manager
"Už DRUHÉ RÁNO PO TERAPII, jsem se probudila, BEZ BOLESTÍ BŘICHA, které mě trápily půl roky. Takze po terapii U MĚ POSUN VELKÝ! Jsem velmi spokojena. Citim se lepe a i kdyz si na to behem dne vzpomenu, NEPŘEPADÁ MĚ ŽÁDNÁ PANIKA. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍK, MONI. Ja jsem ti Moni vdecna, ze jsme se mohly od meho kontaktu TAK BRZY SPOJIT A DÍKY TOMU SE ZASE USMÍVÁM A JE MI FAJN.
LENKAkreativní ředitelka
,Jmenuji se Veronika, je mi 41let a TRÁPÍ mě NEVYLÉČITELNÁ NEMOC FIBROMYALGIE, při které bolí všechny úpony svalů v těle. Není na ni lék.. ROK MI NEPOMÁHALO VŮBEC NIC, MUSELA JSEM PŘESTAT PRACOVAT, jen jsem přežívala. Potkala jsem se online s Monikou. JE ZÁZRAČNÁ! JE TO NEUVĚŘITELNÉ, ALE PO 3.ONLINE TERAPII JSEM SE po roce bez pohybu a práce OPĚT VRÁTILA DO AKTIVNÍHO ŽIVOTA!! Zase tancuji,jezdím na koni a žiju se svou rodinou naplno! Pryč je ta šílená únava a nepřestávající BOLEST. Nevím,jak to dokázala, ale nikdy ji nepřestanu být vděčná. Jsem ZDRAVOTNÍK A ATEISTA... NA VŠE POTŘEBUJI MÍT DŮKAZ. Nějak jsem ale cítila, že Monika Meliva mi dokáže pomoci. TERAPIE PRO MĚ BYLA NESKUTEČNĚ SILNÝM ZÁŽITKEM, okamžitě jsem Monice věřila a dokázala jsem ji říct o sobě vše. PROŽILA JSEM S MONI HLUBOKÁ TRAUMATA, VYPLAKALA SLZY ASI ZA 20 LET A neskutečně se mi ulevilo. Diky ní jsem začala myslet i na sebe a ukázala mi cestu, jak jít dál. Nemoc asi nezmizí (ale kdo ví,zázraky se s Monikou dějí), ale už se S NÍ DÁ KONEČNĚ NAPLNO ŽÍT.... DĚKUJI MONI... JSI ANDĚL"
Veronikavrchní sestra
Moniko, jak víš, JSEM MUŽ STÁLE HLEDAJCÍ A PRACOVAL JSEM S VÍCE KOUČI s ROZLIČNÝMI VÝSLEDKY. KOUČINK S TEBOU JE VŠAK ZCELA NA JINÉ ÚROVNI A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NEDÁ SROVNÁVAT. Nepředkládáš mi objektivní „pravdy“, ale s tebou VŽDY NALEZNU JASNÉ ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY, UKRYTÉ HLUBOKO VE SVÉM NITRU. Již po první konzultaci došlo v mém životě k zásadním pozitivním změnám a ujasnil jsem si svoje hodnoty a priority. Oceňuju, že přestože řešíme VÁŽNÉ ZÁLEŽITOSTI A JSEM SI JIST, ŽE TATO ČINNOST JE PRO TEBE POSLÁNÍM, VŽDCYK JE TO PŘÍJEMNÝ A ZÁBAVNÝ DIALOG. Nečekám zázraky, ale ukazuješ mi cestu, po které musím jít sám. Jsem vděčný za to, že se na tebe vždy znovu obrátit, když bloudím v temnotách a díky tomu opět nabrat sílu, energii a motivaci na cestu ke světlu. A za to ti chci moc poděkovat."
Jirkatechnický ředitel
S Monikou jsem ZAPOČALA PRACOVAT PŘED ROKEM A POSUN JE NEUVĚŘITELNÝ! AT SE TO TÝKÁ PRÁCE, HMOTNÉHO ZABEZPEČENÍ, RODINY, SEBEPŘIJETÍ, PROJEVOVÁNÍ CITŮ NEBO VZTAHŮ, co vše se za pouhý rok ZMĚNILO K LEPŠÍMU JE TĚŽKÉ POPSAT PÁR SLOVY. Celkovou inventuru svého života. Hledání smyslu života, poslání v pracovní oblasti, radosti, spokojenosti, zbavování se zaběhlých programů, které mne přiváděly do stále stejných bezútěšných situací. Postupně jsem otevřela několik zásadních životních otázek. Monika má neuvěřitelnou schopnost vcítit se nejen do mých pocitů, ALE I DO OSOB, KTERÉ MNĚ V ŽIVOTĚ OVLIVNOVALY A OVLIVNUJÍ. KOUČINK JDE DO HLOUBKY, NENÍ ZALOŽEN NA RACIONÁLNÍ ANALÝZE, patlání se v problému nebo v minulosti, jde do hloubky. Do hledání skutečné příčiny, která stojí za zaseknutím se na mrtvém bodě. Každopádně VHLED DALEKO ZA PROSTÉ SITUACE, ZA SLOVA. MONIČINY ZKUŠENOSTI JDOU PŘÍMO PŘESNĚ K HLAVNÍ PŘÍINĚ, NENECHÁ MĚ ZABÝVAT SE TÍM,v čem bych se CYKLILA ZNOVU A ZNOVU a nepohnula se z místa. Chce to ODVAHU otevřít téma, v kterém se cítím zraněná, s Monikou SE VŠAK CÍTÍM VŽDY V BEZPEČÍ. Vím, že se NESTANE, ŽE BYCHOM NAČALY ZÁVAŽNÉ TÉMA A NECHALA NĚ ODEJÍT BEZ ŘEŠENÍ A POCHOPENÍ. Vždy s ní dojdu zpět do KLIDU A JISTOTY. I KDYŽ odložit PŘEDSTUDKY, ZRANĚNÍ A BOLEST NEBÝVÁ SNADNÉ, výsledek vždy stojí za to - SE S NÍ NA TUTO CESTU VYDAT!
Alenarealitní koučka
Martin: Nová životní cesta začíná u Monči. Můžu vřele doporučit nechat se provést že tmy do světla. Monča vám ze slepé uličky dokáže udělat dálnici, která vás provede vlastním srdcem. Hodně štěstí všem hledajícím. 🍀 po naší online konzultaci minuly tyden je největší změna, že se muj strach razantně zmenšil a nemá už tak velký vliv na můj život. Jsou chvíle, kdy se pokouší získat zpět svou sílu, ale bez zubů se nedá kousat. Par dni jsem pak skoro nespal, všechny ty strachy se připomínaly a odcházely, další dny už bylo jen lépe a lépe. Dokonce se vrací radost do života. Byl to velký skok a nyní dělám menší kroky ke spokojeného životu. Bylo to osvobozující a jedním slovem super. Jsi božská bytost a moc ti dekuju. Vím, že práce semnou není úplně med, ale budu se tesit na priste. Je to opravdu jizda! 🌞☀️🌻🌼🍀
Martin
Pokud vás v životě trápí cokoliv, nevíte si rady a hledáte pomoc, pak se nebojte obrátit právě na Moniku, protože je to úžasný člověk, který vám se vším ochotně a rád pomůže. Provede vás celou cestou k vyřešení všech vašich těžkostí a traumat aniž by vás za cokoliv soudila a její schopnosti, lidský přístup a porozumění vás na té cestě podrží, ať už je váš problém jakýkoliv. Jsem vděčná za to, že jsem ji mohla poznat a na každé setkání s ní se vždycky moc těším.
LADA
KAMILA: Byl to asi nejsilnější zážitek v mým životě a cítím, že musíme v tom ještě pokračovat. Od včerejší Terapie se můžu nadechnout, cítím klid, ale cítím také vnitřní smutek, který potřebuji prožit- jak po pohřbu. Nechce se mi o tom mluvit s žádnou kamarádkou ani matkou a vím, že potřebuji to vnitřně prožít sama-snad poprvé v životě v tichu. Nejsem schopná vyjádřit můj vděk- máš obrovský dar a umíš ho nadherně využit❤️
KAMILA
JEDINÉHO, ČEHO LITUJI JE, ŽE JSEM MONIKU NEOSLOVILA S PROBOU O POMOC DŘÍV. Pomoc s NEVYŘEŠENOU MINULOSTÍ, KTERÁ MĚ SVAZOVALA a nedovolovala žít naplno tady a teď. TERAPIE JE ÚŽASNÝ ZÁŽITEK. TĚŽKO PÁR SLOVY POPSATELNÝ A HLAVNĚ NEPŘENOSITELNÝ. Zažila jsem směs emocí a pocitů - od pláče ke smíchu, od nervozity ke krásném klidu, od zimy k teplu, od ÚNAVY K ENERGII … a to vše POD ODBORNÝM VEDENÍM SKVĚLÉ TERAPEUTKY. Část sezení mi připadala jako setkání dvou kamarádek u kávy, které si povídají o životě. Samotná terapie byla díky Monice a její profesionalitě příjemná a pohodová. Odcházela jsem v dobré náladě s myšlenkou, že už bude líp. A světě div se! Pár hodin po terapii jsem si ověřila, že to funguje. ZVLÁDLA JSEM KRIZOVOU SITUACI KE SVÉ SPOKOJENOSTI. Moni, moc děkuji za terapii, za tvůj čas, ZA TO, ŽE JSI…❤️
Jana
Setkání s Monikou a cvičením cchi-kung pro mě bylo a je ÚPLNĚ NOVOU ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTÍ A POZNÁNÍM NOVÉHO ROZMĚRU PRÁCE S VLASTNÍM TĚLEM A DECHEM. Po hektickém pracovním týdnu byl a je pro mě tento čas strávený ve skupině při cvičení VSTUPEM DO JINÉHO ČASOPROSTORU, který je NESMÍRNĚ OČISTNÝ PRO TĚLO, MYSL I DUŠI. Uvědomila jsem si až zpětně, že k Monice a cchi-kungu mě přivedla její MEDITACE NA YOUTUBE, kterou jsem týdny předtím zkoušela, praktikovala a DÍKY JEJÍMU HLASU JSEM SE TAK POPRVÉ SETKALA S MEDITACÍ A JEJÍM PRAKTIKOVÁNÍM v běžném životě. Můžu všem jen doporučit….:-) Meditaci na youtube je NESMÍRNĚ KRÁSNĚ VEDENÁ JEJÍM HLASEM I ČCHI KUNG, který je pro mě sice úplně novou záležitostí, ale CHCHI A BUDU RÁDA POKRAČOVAT I SAMA DOMA A PŘEDPLATILA JSEM SI KURZ do členské sekce, aby mě ČCHI KUNG MOHL PROVÁZET I OSTANÍ DNY U MĚ DOMA A V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ. DÍKY za nalezení něčeho, co mi DÁVÁ NOVÉ POZNÁNÍ, KLID, NOVÉ VNITŘNÍ PROŽITKY S VLASTNÍM TĚLEM, DECHEM, MYSLÍ I DUŠÍ… DOKÁŽE ROZPROUDIT MOJI VLASTNÍ ENERGII, kterou VNÍMÁM TED NOVÝM A PRO MĚ DOSUD NEVÍDANÝM ZPŮSOBEM. DÍKY ZA TO, CO DĚLÁŠ, MONI:)
Renata
Moniku jsem poznala na kurzech Qigong v NElehkém období – nečekaně mi umřel táta, do toho soudy, covid, zdražování, nevyřešená traumata z dětství. Myslela jsem si, že svoje potíže zvládnu sama, ale M. Vycítila, že potřebuji pomoci a nabídla mi svou terapii. Nikdy jsem doteď terapii nepotřebovala. Jsem přeci k sobě upřímná a vše dokážu zanalyzovat, PUSTIT SI CIZÍHO ČLOVĚKA DO HLAVY, MI NAHÁDĚNO STRACH. A tak jsem se s tím 2 ROKY PRALA SAMA AŽ DO STAVŮ, HRANIČÍCÍCH S DEPRESÍ A VYHOŘENÍM. Nakonec jsem podanou ruku přijmula a absolvovala u Moniky zatím dvě sezení. Při terapii mne citlivě navedla a nasměrovala BEZ NÁTLAKU A POUČEOVÁNÍ TAK, ŽE JSEM SAMA NAŠLA CESTU K ODPOVĚDÍM NA OTÁZKY, CO MĚ TRÁPILY. A odpovědi, které jsem si analyzovala už dříve rozumem, (přesto jsem se k jejich řešení stále vracela), POMOHLA PROŽÍT V SRDCI TAK, ŽE JSEM JE DOKÁZALA PŘIJMOUT ZA BYTOSTNĚ SVÉ A KOLEČKO VRACENÍ SE OPUSTIT. Pomalu se začínám radovat, některá břímě ze mne spadla. Ještě nejsem na konci, to vím. Ale i vědomí toho, že ČLOVĚK NEMUSÍ ZVLÁDNOUT VŠE SÁM, JE OSVOBOZUJÍCÍ.
LIBA
JEDINEČNÁ LEKTORKA. VELKÁ ŠKODA, ŽE NEVEDE I JOGOVÉ LEKCE- TO BY V JEJÍM PODÁNÍ BYLA NÁDHERA. Během RELAX víkendu jsem vytvořily všechny jakousi POSVÁTNOST - jakoby se z každé z NÁS NĚCO PROPOJILO V JEDNU VELKOU KRÁSNOU ŽENU. Každá máte svou velkou sílu, i když si třeba ted myslíte, že ne.
GÁBINA
Byla jsem JIŽ NA NĚKOLIKA JÓGOVÝCH VÍKENDECH, ALE TOHLE JE UNIKÁT! Úžasný lidi, organicky si předávající své zkušenosti. Bylo mi v tom moc dobře, i když jsem asi zabedněnější, než jsem myslela a na tom budu pracovat. VŠECHNY BLOKY A PŘEDSUDKY ZMIZELY , DĚKUJI MONICE Z VEDENÍ, A ZA DRŽENÍ VŠECHNO POHROMADĚ.
Jana
Jsem moc ráda, že jsem jela. Měla problém se rozhoupat a do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli jsem udělala dobře, protože jsem jela SAMA A Z DÁLKY, nikoho jsem neznala. A vždycky je JEDNODUŠŠÍ NĚCO NEUDĚLAT NEŽ UDĚLAT. Musela jsem trošičku nutit. Ale jsem moc spokojena. Mohla jsem prožít obyčejný víkend, prožila jsem NEOBYČEJNÝ VÍKEND. Inspirující - vrátila jsem se ke svým kořenům a jsem plná nových předsevzetí. HEZKÝ. SILNÝ. ČAROVNÝ. Byly jsme na správném místě a dělali jsme, co jsme dělat měly a věci jsou tak, jak mají být 🙂
JANA
MONI, TY JSI FAKT ČARODĚJKA 🙂 … já si nemůžu pomoct, ale vznáším se! Díky za setkání a práci s MÝM VNITŘNÍM KRITIKEM. Potkala se pak na cestě s vnitřním mužem a je nádhernej. A VÝSLEDEK? Ted je s její vnitřní ženou a je jim moc fajn. JSEM V OHROMNÉM KLIDU.“
PETRA
"Terapie u Moni byla PRO MNE VELMI OBOHACUJÍCÍ. S LEHKOSTÍ MI JDE TED VŠE LÉPE. A MŮŽU SE ZHLUBOKA NADECHNOUT! Tento zpusob terapie byla MOJE PREMIÉRA a velmi zajimava zkusenost. Moni je velmi INTUITIVNÍ PRŮVODCE. Dekuji za tento prozitek, nahlednout do sveho podvedomi a jeho prepisovani. JE KRÁSNÉ POZOROVAT, JAK SE TED KOLEM MĚ VŠECHNO VENKU MĚNÍ. S LÁSKOU
VERU
“Moni, opravdu jsi mi pomohla - mám zase radost ze života. PO SMRTI MÉ MATKY, ochladly rodinné vztahy a dost mě to trápilo. PO JEIDNÉ TERAPII JSEM OPĚT NAŠEL CESTU K OTCI A BRATROVI. A dokonce jsme spolu oslavili mé narozeniny!!! NEJSEM UŽ TĚLO BEZ DUŠE, co bylo v posledních minulých pár týdnech. S Monikou jsem se seznámil úplně náhodou, a to v den mých narozenin a ještě ten den mě kvůli MÝM DEPRESÍM vzala na terapii. sáhla do hloubi mé duše a vytáhla z ní několikaleté problémy. Byť jsem byl k celé terapii ze začátku spíše pesimističtější, pomohla mi a já ještě tentýž den mohl BÝT SE SVOJÍ RODINOU. BEZ PŘEDSUDKŮ, DÁVNÝCH KŘIV A POCITU MÉNĚCENNOSTI. Doteď se nemohu zbavit pocitu že TO, ŽE JSEM SE POTKAL S MONIKOU, BYL ZÁSAH NĚJAKÉ VYŠŠÍ MOCI. "
DANIEL
Ty jsi byla v době lockdownů JEDINÝ PEVNÝ BOD A JISTOTA, ŽE JE QIGONG ONLINE. Pondělí a středa! Děkuji.
Alena
"Před setkáním s Monika Meliva jsem měl velké problémy s energií a NEUSTÁLE JSEM BYL UNAVENÝ. BY JEJÍ POMOCI bych NEUSTÁLE BLOUDIL V ZAČAROVANÉM KRUHU. Pomohla jsi mi utřídit myšlenky a dostat se k podvědomým problémům a traumatům.. Díky tvé terapii a přátelskému přístupu mám od teď opět ÚSMĚV od ucha k uchu a mnohem víc ENERGIE! Za to ti moc děkuji"
Honza
Tvůj VIDOEKURZ QIGONG PO ZDRAVÍ A HARMONII JE úžasný a sílí z tebe neskutečná energie i přes tu televizi. 🙂
Týna
"Pokud se clovek citi ve slepe ulicce, tak urcite doporucuju ji - terapie Ti ukaze mozne cesty. "
Radek
"Moni je ÚŽASNÁ BYTOST. OD PRVNÍHO SETKÁNÍ JI OBDIVUJU A JDNOU BYCH CHTĚLA BÝT JAKO ONA. úžasná bytost. Chodila jsem nepravidelně na cvičení Qigong, ale nad terapií jsem pouze přemýšlela. Na Vánoce jsem ale dostala VOUCHER. Přemýšlela jsem kdy ho využiju a pak samozřejmě ta chvíle přišla sama od sebe. Byla jsem hodně nervózní. Ale moje obavy po chvilce zmizely, a to díky Mončinému úžasnému přístupu. TĚŽKO SE POPISUJÍ TY POCITY, KTERÉ BĚHEM TERAPIE MÁTE, ALE MUSÍM ŘÍCT, ŽE POTOM SE CÍTÍTE OPRAVDU UVOLNĚNĚ, JAKOBY Z VÁS SPADL KÁMEN. Byla jsem NA JEDNOM SEZENÍ A UŽ PO NĚM CÍTÍM, ŽE TRAUMATA NEJSOU TAK SILNÁ. JSEM SCHOPNÁ O TOM MLUVIT MNOHEM LÉPE NEŽ DŘÍV A NEROZBREČÍM SE, což je pro mě skvělé. ODPUSTILA JSEM TOMU, KOMU JSEM MĚLA UŽ DÁVNO A doufám, že už se má dobře.Děkuju ti moc za vše Moni. URČITĚ PŘIJDU ZNOVU, HLAVNĚ PROTO, JAK MOC PŘÍJEMNÉ TO PRO MĚ BYLO“.
NATÁLIE
WTF?! Nemám na to slova. Po jedné terapii - se opět bavím se svým tátou?!“
Tomáš
Citim se mnohem vic v klidu a v rovnovaze. I VE VZTAHU CÍTÍM VÍCE SOUZNĚNÍ A OD TÉ TERAPIE NEBYL VŮBE ŽÁDNEJ KRIZOVJE MOMENT! 🙂 moc zajimavy mi i prijde, ze jsem si to dost zvedomila a kdyz nekdy mam predstavy a ocekavani, i ve zdanlive nepodstanych vecech, nebo treba od sebe, tak si TO VČAS UVĚDOMÍM A ROZSÍVÍTÍ SE KONTROLKA🙂 tak to je myslim super.
KATEŘINA
"PO JEDNÉ TERAPII u Moniky Melivy jsou mé staré vzorce chování, které se stále dokola opakovaly, konečně přepsány! Přicházejí podobné situace, ale já je UMÍM řešit jinak. Prostě to najednou to jde! A to je úžasné. Přišla velká úleva a já se cítím ve svém těle už jako JÁ - TAKOVÁ, JAKÁ JSEM SPOKOJENÁ! Moni, děkuji za cestu, kterou jsem S TEBOU DO HLUBIN PODNIKNOUT. DĚKUJI. Ukázala JSI MI, že změnit se dá spousty vhledů, myšlenek a nyní se mi žije líp:-). "S ODSTUPEM ČASU MI došel ještě další nový efekt DIKY terapii: UŽ NEMÁM OBAVU SE SE SVÝM NÁZOREM UKÁZAT PŘED OSTATNÍMA. Dřív jsem tohle neuměla. a KOLIK TOHO DOKÁŽU NYNÍ ŘÍCT A SLOVY VYJÁDŘIT A POPSAT. Prostě WOW!:-)"
Monika
SUZAN žije v Japonsku a BYLA MOU PRVNÍ KLIENTKOU ONLINE: "Už po 2. sedení sa mi nesmierne uľavilo! ZMIZLA NEKOLKOROČNÁ NESPAVOST, NOČNÉ MORY A TAKÉ MIGRÉNY! A ani PO ROCE SE UŽ NEVRÁTILY! Monika má kľudný a pokojný hlas, dokáže vytvorit príjemnú atmosféru. Nechala som sa viest až do hĺbky mojej duše, kde som našla odpovede na moje otázky BOLESTÍ A STRACHŮ.. Ťažili niekoľko rokov. Postupne sme ich prepisovali a odstraňovali. Terapia mi moc pomohla a ZMENILA MOJ POHLAD NA ŽIVOT! Ďakujem!
Suzan
Jela jsem za Močoui na terapii z Prahy do Brna (A TA CESTA ZA TO OPRAVDU STÁLA! Ráda bych se podělila o můj zážitek. Táhlo se to se mnou od 10 ti k 5ti. Neustále jsem dělala kroky dozadu. NEMOHLA JSEM NAJÍT PRÁCI, PARTNERA A TAKÉ NEŠLO ZBAVIT SE POCITU, ŽE JSEM NA VŠE SAMA. A to mě uvedlo do neskutečných stavů úzkosti a hlavně zranitelnosti. Zároveň věřím, že jak jsem byla NEGATIVNÍ A NIC SE MI NEDAŘILO, DĚLY SE DALŠÍ ŠPATNÉ VĚCI.. Poslední kapkou BYL ÚRAZ A DALŠÍ karanténa. Však víte. BYLO PRO MĚ TĚŽKÉ ŘÍCT SI O POMOC. NAŠTĚSTÍ mi pomohla nejlepší kamarádka: KOUPILA MI VOUCHER NA TERAPII K MONI. (protože já bych o tom asi mluvila a neudělala to) A UŽ PO 30minutách TELEFONÁTU S NÍ SE MI ULEVILO.. Sezení JSEM MĚLA 3HODINY A MONIKA pořád zářila jako sluníčko bez známky únavy.. A HLAVNĚ: MŮJ ŽIVOT SE UŽ PO 1.SEZENÍ OBRÁTIL ÚPLNĚ NARUBY, A v POZITIVNÍM SLOVA SMYSLU. Jsem nesmírně vděčná. "
IVANA
Po relaxačním pobytu s Qigong se cítím výborně! Byla jsem hodně odpojena, v takové stagnaci, ALE potom se to krásně roztočila. Zdály se mi zajimavé sny. Diky moc Moni, bylo to skvělý a TEBOU VEDENÁ MEDITACE WAUUU! Asi NEJLEPŠÍ, CO JSEM ZAŽILA, JAKO FAKT!!! MÁŠ VELKÝ DAR A DÍKY ZA TO. Po tomhle víkendu jsem nabitá a zase víc napojena na sebe a svou duši."
Šárka - lékařka a Canisterapeutka
“Moni má dar intuice vypíchnout daný problém a pojmenovat ho. Terapie s ní není žádné povídání, ale OBOUSTRANNÁ AKTIVNÍ PRÁCE. Vždy se ponoří do problému tak hluboko, abych to v daný moment zvládla a pomyslně to vyčistíme. Odcházím s pocitem ÚLEVY. M. mi pomáhá ZNOVUOBJEVIT MOJI SÍLU, která se nachází pod nánosy různých zátěží A NEDOROZUMĚNÍ z minulosti a nefunkčních vzorců. Začínám mít pocit, že mám svůj osud ve svých rukou. „
EVA
Život se umí někdy pěkně zamotat a stát se nepřehledným a pak je potřeba někoho s nadhledem a porozuměním, aby si jej člověk dokázal znovu utřídit a srovna a mohl pak vykročit dál. A přesně s tím mi pomohla Monča. Postavit se stranou sama sebe a ohlédnout zpět, vidět neviděné souvislosti, pochopit myšlenky, vazby a vztahy...a terpve po tomto prožitku se mi podařilo v KLIDU UZAVŘÍT NĚKTERÉ KAPITOLY ŽIVOTA. JEMNĚ MĚ PROVEDLA PROBLEMATICKÝMI CHVÍLEMI. Jemně mě provedla problematickými chvílemi a vzpomínkami a pomohla mi udělat si pořádek sama v sobě. Byla milá a chápavá, takže nebyl problém se jí otevřít a svěřit. A uklidnění, které takové srovnání vnitřních problémů přinese, je k nezaplacení. Vím, že až se budu chtít v života zase dál posunout, srovnat si své hodnoty, postoje, prožitky...určitě vím, kam mám zamířit pro podporu a pomoc. Opravdu na některé věci musí být dva a s pomocí Monči je pak takové ohlédnutí jednodušší a člověk vše lépe pochopí. Moc děkuji za možnost seznámit se a využít Tvé terapie.
MEGG
Zkušenost koučinku od Moniky byla pro mě zásadní. Monika je srdečná a milá, ZÁROVEN STOJÍ NOHAMA PEVNĚ NA ZEMI a nenechá klienta „ulítnout“. POMOHLA MI KONCENTROVAT SE NA SVÁ TÉMATA, POCHOPIT RŮZNÉ SOUVISLOSTI VE SVÉM ŽIVOTĚ, KTERÝCH JSEM SI NEBYLA VĚDOMA, NEBO JEN ČÁSTEČNĚ. Monika je skvělou průvodkyní, která člověku jasně „svítí pod nohy“ na jeho cestě. Má úžasnou schopnost empatie až vtělení se do klientovy situace a pomáhá ji zobrazit, aby mohla být lépe pochopena a bloky a bolesti rozpuštěny. OPRAVDU MI TO CELÉ SEZENÍ MOC POMOHLO. Doporučuji setkání s Monikou, moc krásné a mnoho vykonané práce. Děkuji!
Ariana
Moc děkuju Moni za ochotu, vzít mě na terapii PŘI MÉ KRIZI ještě ten den, co jsem napsala. MOC NEVÍM, CO BYCH JINAK DĚLALA... Moc nevím co bych jinak dělala...Monika mě LASKAVĚ, ALE ZÁROVEŇ EFEKTIVNĚ VEDLA TERAPIÍ DO Té doby než jsme přišli DO JÁDRA traumatu a TRAUMA TAK MOHLO BÝT PŘEPSÁNO. TÍMTO MOC DĚKUJI ZA JEJÍ TRPĚLIVOST A SKVĚLOU PRÁCI, KTEROU DĚLÁ!.
LUCIE
Nikdy jsem terapie nevyhledávala a neměla jsem velká očekávání. Monika mi přišla do života vlastně náhodou.. A byla jsem velice překvapena. Opravdu nechápu jak, ale byl to JEDEN Z NEJSILNĚJŠÍCH ZÁŽITKŮ V MÉM ŽIVOTĚ. Monika mě citlivě vedla, pomáhala, naslouchala, nesoudila. Dokázala mě BĚHEM CHVILKY ROZBREČET I ROZESMÁT A ODHALIT JÁDRO PROBLÉMU. MÁLOKOMU JSEM V ŽIVOTĚ SVĚŘILA TOLIK CO Jí a to zcela přirozeně. Cítila jsem VELKOU ÚLEVU. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Jsem přesvědčena, že MONIKA MÁ DAR. Velmi jsem ocenila také nenásilnost komunikace. Když jsem ptala na další možný termín, řekla jen, že se mám ozvat, AŽ POZNÁM, ŽE TO POTŘEBUJI. Z mého pohledu je Monika ŽENA NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ, KTERÁ OPRAVDU VÍ, CO DĚLÁ.
Kateřina
,Moni, už jsem pracovala s různými lidmi a terapeuty a určitě mělo určitý smysl je v daný okamžik potkat. ALE NIKDO Z NICH NEMĚL TAK RYCHLÉ POSUNY K LEPŠÍMU JAKO TY. Je V TOM NEUVĚŘITELNÁ LÁSKA A HLOUBKA. MÁŠ VELKÝ DAR OD BOHA. Super, že si ho s námi rozvíjíš 🙏🏼Já jsem HODNĚ OPATRNÁ A POMALEJŠÍ. Ale i tak klepy klep se mi zdá, že mám zase trochu MOJI JISKRU V OKU😉. SERVALA JSI ZE MĚ NĚJAKOU SLUPKU, KTERÁ ZAKRÝVALA MĚ SKUTEČNOU. Dostávám se postupně a pomalu k sobě, ke své podstatě a lásce k druhým. Chce se mi v posledních dnech téměř každý večer plakat a pláču. Pomáhá mi to. Posiluje mě to. Napsal to moc hezky Jirka. Úplně mi to vehnalo slzy do očí. Jsi úžasná❤️ Díky 🙏🏼,
EVA
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení
,Tolik absolvovaných masáží a cvičení a terapií a stále nic nepomáhalo, až Monice se podařilo dostat pod povrch a pomoci mě uzdravit svoji duši. Moje první setkaní s Monika Meliva bylo na lekci Qigongu, první dojem z Moniky ve mně vzbuzoval léčivý klid, mír, ticho, které jsem nesmírně potřebovala a vyhledávala , jelikož moje práce byla dost náročná na stres a různé tlaky ze stran klientů.. Další setkání mě k Monice přitáhl sám osud , už jsem nevěděla jak vyřešit mé neustále tlaky do zad , nemohla jsem spát na zádech , taková palčivá bolest pod lopatkou. Prošla jsem si již různými terapiemi , ale tahle mě oslovila úplně jinak . V přítomnosti Moniky jsem cítila uvolnění, při terapii jsme postupně odkrývaly co může být příčinou těch bolestí zad , s neuvěřitelnou lehkostí jsem se nořila do svých strachů, které vytvářely ty tlaky. Muselo to trvat několik let , protože ta bolest přicházela velmi pomalu a skrytě . Člověk si myslí, že má např. skřípnutý nerv nebo něco takového, ale již vím, že dlouho neřešené duševní útrapy se Vám promítnou nakonec do fyzického těla, protože když neslyšíte křičet duši o pomoc, musí přijít fyzická bolest !Terapii s Monika Meliva rozhodně doporučuji, je to jako když jdete se svojí nejlepší kámoškou nebo kámošem na kafé a cítíte se moc dobře a odpočatě , ale přitom se uzdravujete. Moc se těším na další posezení
Petra
ŽIJEME V BRITÁNII A VYUŽILI JSME S PARTNEREM TERAPIE ONLINE. Moc TI OBA DĚKUJEME za příjemně strávené chvíle. Mam teď VÍCE POKOJE V SRDCI a spoustu věcí CHÁPU JIŽ JINAK. JAK JE DŮLEŽITÉ BÝT KŘEHKÝM STVOŘENÍM, což jde JEN S JEMNĚ NALADĚNÝM PRŮVODCEM JAKO JSI TY. J v místě BEZPEČÍ A PODPORY, ČLOVĚK TI NEMUSÍ NIC VYSVĚTLOVAT, plně chápeš všechny pocity. POMOHLA JSI MI NAJÍT PRAMENY, O KTERÝCH JSEM NETUŠILA ANEBO KTERÉ VYSCHLY. I když to byly prvně mé SLZY, které z pramenů vytekly, teď už je ve spoustě míst VODA ŽIVOTA A VODOPÁDY UZDRAVENÍ. Sdílela jsem s tebou svůj životní příběh a během našich setkání, jsem si nikdy nepřipadala nepochopena anebo jako by ti můj život byl všedním Děkuji ti za vše a za vytvoření rozzářenějšího obrazu mého života.
NICOL
"Terapie s Monikou MI DODALA SÍLU A UVĚDOMĚNÍ. A pomohla odkrýt určitá trápení, SPOUSTU ODPOVĚDÍ NA SPOUSTU DOSUD NEZODPOVĚZENÝCH OTÁZEK Po poslední terapii jsem našla v duši klid. Přijala jsem skutečnost jak je a uvědomila jsem si, že jsem tu teď a tady, sama za sebe, pro lidi, kteří mě mají rádi a já je. MŮJ ŽIVOT PŘESTAL OVLÁDAT STRACH, NAOPAK SI UVĚDOMUJU, ŽE VŠE, CO SE BUDE DÍT, bude díky mě, díky tomu, co sama sobě a okolí dovolím. A tak se zatím děje. VĚNUJU SE SVÝM DĚTEM A MENŽELOVI a VÁŽÍME SI VÍC KAŽDÉ SPOLEČNÉ CHVÍLE, kdy máme jeden druhého. DOVOLUJI SI VÍC VYBÍRAT LIDI, S KTERÝMI CHCI TRÁVIT ČAS. Dovoluji si, protože můžu cokoliv, co si dovolím.Terapii s Monikou bych doporučila všem, kteří potřebují pomoci od velmi milého, vlídného a citlivého člověka. Moni, DĚKUJI TI ZA TVOU ENERGII, ZA TO, CO DĚLÁŠ.. VÁŽÍM SI, ŽE JSEM SE NA MOU CESTU MOHLA VYDAT PRÁVĚ S TEBOU a ŽE JSI MI POMOHLA UZDRAVIT DUŠI" S láskou,
Ivana
TRPĚLA JSEM PANICKÝMI ATAKAMI.: ZOUFALSTVÍ, BEZMOC A BEZNADĚJ bylo to jediné, co jem pociťovala. POPRVÉ V ŽIVOTĚ JSEM ZKUSILA ONLINE TERAPII a jsem vděčná, že osud mě k Monci zavedl. Hned po první terapii jsem cítila neskutečnou úlevu, PO NĚKOLIKA DNECH JSEM VYŠLA KONEČNĚ VEN NA VZDUCH, MEZI LIDI, začala fungovat a usmívat se, pro někoho možná běžná a normální věc, pro mě to byl opravdu problém a dny, kdy už jsem nevěděla kudy kam. I když ČEKÁ JEŠTĚ VELKÁ, DLOUHÁ A NE JEDNODUCHÁ CESTA, MONČA MI DALA BEZVADNEJ START A ZÁROVEN RESTART a "nakopnuti" k tomu ZAČÍT ZASE ŽÍT, NEJEN PŘEŽÍVAT. A je fajn vědět, že i když člověk musí pracovat hlavně sám se sebou, Monča je pro mě k dispozici kdykoliv a její slova vždy povzbudí!! Takže Moni, jedno obrovské DÍKY " KRISTÝNA
Kristýna
“Moni má dar intuice vypíchnout daný problém a pojmenovat ho. Terapie s ní není žádné povídání, ale OBOUSTRANNÁ AKTIVNÍ PRÁCE. Vždy se ponoří do problému tak hluboko, abych to v daný moment zvládla a pomyslně to vyčistíme. Odcházím s pocitem ÚLEVY. M. mi pomáhá ZNOVUOBJEVIT MOJI SÍLU, která se nachází pod nánosy různých zátěží A NEDOROZUMĚNÍ z minulosti a nefunkčních vzorců. Začínám mít pocit, že mám svůj osud ve svých rukou. V ČEM POCITUJU NEJVĚTŠÍ ZMĚNU JE VZTAHOVÁ STRÁNKA. NEMÁM UŽ POTŘEBU VYHLEDÁVAT LIDI, kteří MI NEPŘINÁŠÍ DOBRÝ POCIT nebo z nich NECÍTÍM, ŽE TO SE MNOU MYSLÍ DOBŘE a ani už se NETRÁPÍM TĚMI, U KTERÝCH BYLA KŘIVDA.
EVA
„Pracoval jsem 17 let souběžně jako projektový a datový analytik v IT sektoru a souběžně jako odborný asistent na vysoké škole. Vůbec jsem neřešil nějaké energie a pozitivno, protože jsem žil šťastný osobní i profesní život, ale s narozením 3. dcery se ze mne začala vytrácet energie a začaly se řešit peníze a práce. Mám naštěstí manželku, která ráda objevuje nové věci, takže objevila i Moniku Melivu a její cvičení. . Moc se nám líbilo, strávili jsme relax pobyt s čhikung, atak jsme přemýšleli, že bychom zkusili cvičit i DOMA podle tvého videa. Zprvu se nám to zdálo hodně peněz, ale zkusili jsme to. Zaplatili jsme ho, začali cvičit a po 14 dnech jsme si říkali, že nám dělá radost a že se nám zdá, že nám v těle vznikla nějaká zajímavá energie a pozitivno. Asi půl roku jsme cvičili tak 2x za týden, pak již méně, ale nedávno jsme si říkali, že to musíme a chceme před jarem obnovit, abychom mohli čerpat energii na sluníčku, až vysvitne v plné parádě. Hledali jsme i jiná videa, ale nic se nám nelíbilo tak jako tvoje video. Je AKORÁT TAK DLOUHÉ, PĚKNĚ NÁZORNÉ, ČISTÉ BEZ RUŠIVÝCH PRVKŮ, PĚKNÁ HUDBA. Rádi jsme si přečetli i TEXTY, které jsou zejména na začátku A EBOOK. Děkujeme za to. „
HONZA - IT sektor a odborný asistent na VŠ
Začnu parafrází. Kdo se bojí, nesmí do lesa. Kdo se bojí, může zkusit jít na terapii k Monice. Strach je hnací motor a bez něj to ani nejde. Důležité je, NAJÍT NĚKOHO, KDO VÁM S TÍM STRACHEM PORADÍ, POMŮŽE, VYSVĚTLÍ, A PROVEDE VÁS LÁSKYPLNĚ A BEZPEČNĚ CELÝM OČISTNÝM PROCESEM. Metoda EMI je naprosto luxusní A FUNGUJE! MOHU SROVNÁVAT S JINÝMI METODAMI. Mohu srovnávat s jinými metodami, které nechci uvádět, protože každý si najde toho svého a to svoje, čemu uvěří a co mu pomůže. MOHU JEN ŘÍCI, ŽE JSEM VYZKOUŠELA JIŽ SKORO VŠECHNO. Je to moje cesta...nikdy nekončící, protože jak ty slupky odpadávají, pod nimi jsou zase jiné, tudíž jsem stále na cestě a objevuji a poznávám a učím se stále dál. Jsem za to vděčná. Tohle je můj život. Moni má opravdu VELKÝ DAR VCÍTĚNÍ SE, NALADĚNÍ A POCHOPENÍ. DOKÁŽE PŘESNĚ NAJÍT A POJMENOVAT PROBLÉM. Vše s citem, láskou a laskavostí a respektem vůči každé bytůstce. Jsem jí neskonale vděčná a děkuji, že jsme spolu sdílely tento náš zážitek. Bylo to opravdu velmi silné.ULEVILO SE MI A MOJE DUŠE VĚDĚLA, ŽE JE SVOBODNÁ. A ten zbytek dne potom....naprostá a dokonalá nádhera a krása. NESKUTEČNÉ, CO SE DĚLO. ZÁZRAKY SE DĚLY. Moje zázraky = Vaše zázraky. Nejsem na světě sama pro sebe a tak k čemu by mi to bylo, kdybych to nemohla sdílet dál. TÍMTO VZDÁVÁM ČEST SVOJÍ MILÉ milé "sestřičce" , mému drahému motýlkovi: jsi úžasná, láskyplná a děláš to skvěle. Děkuji za Tvou pomoc. S láskou
Inka
Po terapii je mi podstatně lépe a cítím v hloubi duše naději. UŽ TO NENÍ TA OBROVSKÁ BOLEST, KTEROU JSEM SNAŽILA POSLEDNÍ 3 ROKY ZE SEBE DOSLOVA VYKŘIČET. Mám konečně chuť něco dělat a dokonce jsem si ráno koupila kytky. Díky tvé nesmírné laskavosti a pochopení, kdy jsi se mnou DOKÁZALA PROJÍT A UZAVŘÍT NEJBOLESTIVĚJŠÍ KAPITOLY MÉHO ŽIVOTA A NAJÍT VE SVÉ DUŠI ZASE NADĚJI. za které ti ještě jednou moc děkuji. I když se svojí duší "courám" už řadu let, až ty jsi se mnou prošla s lehkostí ty nejhorší momenty, které na ní uvízly. A za to jsem ti vděčná. P.S. Současně s tou nadějí, která se v mé duši objevila je tam někde v hloubce i pocit, že SE UŽ NEMUSÍM TRESTAT!!!. Nevím ještě jak, ale věřím, že se mi to povede. Podstatný je ten pocit, že bych to už mohla pustit a NEMUSELA se prohrabovat ve své duši a nekonečně se trestat prožíváním těch nejhorších momentů.
Dana
Má duše potřebovala pomoc. TAK DLOUHO JSEM SE TRÁPILA A TAK DLOUHO SE PTALA PROČ. AŽ TY JSI MI UKÁZALA, CO ZA TO MŮŽE… A ŽE EXISTUJE MOŽNOST, ZPŮSOB, JAK TO ZMĚNIT. SAMA BYCH K TOMUTO CÍILI NEBYLA SCHOPNA NIKDY DOJÍT. Jsou prožitky, které se uvnitř uzavřou a jen pomyšlení na ně ve vás vyvolává paniku a strach. TERAPIE S MONIKOU JE CESTA K UZDRAVENÍ. VYPLAVÍ SE VŠE (ano, je to velmi emočně bolestné), CO VÁS TRÁPILO CELÁ DESETILETÍ. TO OBROVSKÉ UVOLNĚNÍ, TA LEHKOST, CO NAJEDNOU CÍTÍTE. ... špatné a nezdravé vzorce jsou pryč a je tu něco nového, osvobozujícího. Nepochopitelné přesto skutečné.. Věřím, že všechno na světě má svůj čas a já můj čas právě využila. Někdy jsou cesty po kterých jdeme velmi zvláštně propojeny s bytostmi jakou je Monika. UŽ PRVNÍ SETKÁNÍ S NÍ BYLO TAK EMOČNĚ SILNÉ, ŽE S NAPROSTOU SAMOZŘEJMOSTÍ PŘIJMETE POMOC. Je tak empatická, tak vnímavá, tak chápající... Vím, že ještě není vše uzdraveno…. Proto jistě ještě využijí terapii k dalšímu posunu, ale ZA TO, CO TED PROŽÍVÁM A JAK SE CÍTÍM, TI MONI, PATŘÍ OBROVSKÉ DÍKY!
Marie
"MÁM ZA SEBOU NĚKOLIK ZKUŠENOSTÍ S RŮZNÝMI TERAPEUTY a musím říct, že s Monikou to byl OPRAVDU ZÁŽITEK, TAKTO DO HLOUKY JSEM SE NIKDY PŘEDTÍM NEDOSTAL. Při terapii jsem si UJASNIL MNOŽSTVÍ VĚCÍ, KTERÉ BRZDÍ MÉ VZTAHY S RODINOU A OSOBNÍ ŽIVOT. Samozřejmě problémy nezmizí jako mávnutím kouzelné hulky, je třeba na sobě neustále pracovat. Ale sezení s Monikou mi ukázalo směr, kterým se mám vydat. Musím následovat koně (Monika chápe).
VÍT
STRACH UDĚLAT CHYBU ...je to přesně týden, kdy jsem se svěřila do Moničiných rukou při ONLINE terapii, přivedl mě k ní YOUTUBE ALGORITMUS:) Díky její laskavosti odpadla ihned jakákoli obava z online setkání s neznámým člověkem - naopak jsem měla pocit dávného přátelství. BĚHEM TŘÍ HODIN TERAPIE PŘIŠLY RŮZNÉ "aha momenty“, společně jsme ZVLÁDLY UKOČÍROVAT STRACH, KTRÝ MI I PO 30ce SVÍRAL KRK Z POCITU, ŽE PROSTĚ UDĚLÁM NĚJAKOU CHYBU. PO TERAPII UŽ CÍTÍM VELKOU ÚLEVU v SITUACÍCH, KDY JSEM DŘÍV MĚLA SILNĚ NEKOMFORTNÍ POCIT a opět jsem díky tomu NAŠLA NADHLED, ÚSMĚV A REALISTICKÝ PŘÍSTUP... Byla to práce, uf, Moni... 🙂 RÁDA OPĚT S TVOU POMOCÍ ZAMAKÁM - TA VNITŘNÍ POHODA ZA TO STOJÍ… „
ANETA
JSOU OKAMŽIKY, KDY NEVÍME,JAK V ŽIVOTĚ DÁL, TOČÍME SE KRUHU, JSME NEŠTASTNÍ A NEDOKÁŽEME NAJÍT SÍLU Z TOHO KRUHU VYSTOUPIT. DÍKY MONČI JSEM TU SÍLU NAŠLA, POPRALA JSEM SE S URČITÝMII NELEHKÝMI KROKY …. … je to člověk, který mi SVÝM OBROVSKÝM SRDCEM A EMPATIÍ DODAL SPOUSTU ENERGIE pro překonání životních překážek i obecně do života.. JSEM UPŘÍMNĚ Šťastná, že jsem MĚLA MOŽNOST POTKAT A POZNAT ČLOVĚKA JAKO JE ONA, člověka plného pozitivní energie, víry v lepší zítřky a naděje.. Doporučuji všem z celého srdce potkat se s touto úžasnou osobou🙏
Alena
"Svůj nepříjemný pocit, ŽE JE SE MNOU NĚCO ŠPATNĚ, ŘEŠÍM UŽ DLOUHO a různými způsoby, které mi ne vždy pomohly. PO SEZENÍ S MONI, se mi na JEMNÉ A HLUBOKÉ ÚROVNI ULEVILO. Překvapilo mě, jak ve věcech (životních událostech), na které už jsem se dívala hodněkrát, jsme našly úplně NOVÉ ÚHLY POHLEDU. Monika terapii vede velmi zkušeně a laskavě, MÁ KRÁSNÉ NAPOJENÍ NA LIDI. CVIČÍM S NÍ QIGONG UŽ NĚJAKÝ TEN ROK, MÁM DŮVĚRU.“
Aleška
Moc bych chtěla poděkovat za osobní koučink. POKUD STOJÍTE PŘED NĚJAKÝM NÁROČNĚJŠÍM ŽIVOTNÍM ROZHODNUTÍM, POMŮŽE VÁS NASMĚROVAT. DŮLEŽITÉ OKOLNOSTI, KTERÉ SE MŮŽOU ZDÁT na 1. pohled zřejmé, nabudou na síle, kdy je řeknete nahlas a SOUČASNĚ ZJISTÍTE I SPOUSTU NOVÝCH INFOMRACÍ, kterými sami sebe překvapíte. Určitě doporučuji a Monice tímto i děkuji za vše! DÍKY ZA TO, ŽE SEŠ 🙂
PAVLA
Po koučinku s tebou se cítím ve vyšších vibracich, než obvykle bývám. VNÍMALI TO I DĚTI DOMA 😊.Děkuju ti moc za, BYLO TO OPRAVDU MOCNÉ. PŘIPADÁM SI JAKO KŮŇ VE STARTOVACÍM BOXU. bylo to opravdu mocné. Připadám si jak kůň ve startovním boxu. Věřím, že už nebudu jak slon v porcelánu a dokážu LÍP POPSAT DRUHÝM, CO CHCI.
JANA