Reference

DĚKUJI ZA VŠECHNA BLÍZKÁ SETKÁNÍ S VÁMI A VAŠÍ DUŠÍ

Trápila mě KLAUSTROFOBIE. Touto cestou bych rád poděkoval Moničce za úžasnou terapii. Už jen při myšlence nasednout do letadla jsem si říkal, že to nedám, že se DOVOLENÁ ZASE BUDE MUSET POSUNOUT. Něco málo k terapii: vůbec jsem nevěděl, co od toho čekat, ale těšil jsem se. Za ty cca 2hodiny jsem prožil obrovské emoce. které vedly až k slzám. Teplo střídalo zimu, třes rukou a nakonec hluboký výdech a pocit neuvěřitelného štěstí - jedním slovem ZNOVUZROZENÍ. Nechal jsem myšlenky cca 3-4 dny urovnat a už teď se těším na dovolenou. Takže ještě jednou velké díky a Všem vřele doporučuji!!!
Tomáš
"Delší dobu jsem nebyla schopná otěhotnět a jsem si docela jistá, že Monika byla největší hybnou silou a katalyzátorem v cestě za miminkem. Moc Ti chci Moni poděkovat, že jsi mi pomohla odhalit kousek minulosti, která je mojí součástí a ani jsem netušila, že může stát něčemu v cestě. Věřím, že naše setkávání není u konce a ještě si s Tebou něco zažiju."
Kamila
Moni, NEJSEM SLOVY SCHOPNÁ VYJÁDŘIT VDĚČNOST, JAKOU CÍTÍM ZA TVOU PRÁCI, ZA TO, CO JSI PRO MĚ UDĚLALA. Dva dny jsem měla šílenou migrénu na střídačku se zimnici, cítila pořád tu zlou energií kolem a chodila jak polomrtva. Dnes cítím tak OBROVSKÝ KLID A VYROVNANOST JAKO NIKDY DŘÍV. A úplně čisté vnímám vše kolem. Jsi neuvěřitelná, doufám že se k Tobě dobro, které děláš vrátí několikanásobně. Z celého srdce Ti přeji štěstí, radost a klid duši❤️🍀. Děkuji.
Kamila
Chtěl bych ti Moniko moc poděkovat za koucink a tím i nejhezčí věc, která se mi v životě stala.  Ono to totiž ani slovy nejede popsat. KDYŽ TI NĚKDO BĚHEM JEDNÉ HOINY OBRÁTÍ ŽIVOT o 180 stupňů. Poslední dva roky jsem žil pouze ve dvou pocitech štěstí a smutku. Tyto dva pocity se střídaly jako sinusoida nikdy jsem neměl neutrální pocit jako mám teď, kdy MI EMOCE PRAKTICKY VŮBEC NEZASAHUJÍ DO ROZHODOVÁNÍ A CÍTÍM SE ÚPLNĚ NAD VĚCÍ. Předtím jsem věci DĚLAL s ODPOREM NEBO JE ODKLÁDAL. Teď si něco vymyslím a hned to můžu jít dělat. Nepospíchám. Pamatuji si, jak jsem chodil na procházky a musel u toho poslouchat audio-knížku, protože jsem si říkal, že jít se jen tak projít je neefektivní. A to stejné platí s čtením papírové knihy. Dnes bych neměl žádný problém si otevřít papírovou knihu a jen tak si číst. A u toho vypnout a soustředit se pouze na knihu na nic jiného. To mne přivádí k další věci, že SE DOKÁŽU SOUSTŘEDIT VÍCE NEŽ KDY PŘEDTÍM. Např. pozorovat sněhové vločky soustředit se pouze jak padají pro mne před konzultaci nepřipadalo v úvahu. RANNÍ VSTÁVÁNÍ v čase temných rán pro spoustu lidí náročné a bylo i pro mne. Vstával jsem cca o 7:00 s tím, že se mi z postele moc nechtělo. Po konzultaci vstanu klidně i v 6:00 bez budíku a ihned jsem z postele na nohou. JÍDLO, které bylo prostředkem, jak PŘEMĚNIT ŠPATNÉ NÁLADY na pocit štěstí mne vlastně přestalo zajímat. Se ZÍSKANÝM NADHLEDEM A KLIDEM v hlavě mne jídlo přestalo zajímat, takže z ničeho nic mohu držet denní půsty. Což bylo ještě týden zpátky úplně nemyslitelné. Těch POZITIVNÍCH věcí JE SAMOZŘEJMĚ VÍCE, nikdy si na vše nevzpomenu.
Jan
Cítím se krásně, jako ZNOVUZROZENÁ. Probouzím SE BEZ BOLESTI NA HRUDI, MOHU DÝCHAT a NIC mě nesvazuje tak moc, jako POCITY PŘED TERAPIÍ. TERAPIE BYLA HODNĚ, OPRAVDU HODNĚ, EMOČNĚ NÁROČNÁ., Tak, jako jsem plakala u Tebe, jsem snad nikdy neplakala. Bylo to NEUVĚŘITELNÉ.. NÁROČNÉ, ALE VLASTNĚ KRÁSNÉ, s OBROVSKÝM POCITEM ÚLEVY! 🤍 A ač je to teprve pár dní, co jsem na terapii byla, je mi mnohem lépe. 🦋 MÁM úplně prázdnou mysl. Nehoní se mi v hlavě negativní myšlenky, strach, nejistota. Je to moc příjemné a krásná změna. Občas se mě strach pokouší ještě dostat, ale JE TO TAK O 80 %, ne-li o VÍCE, lepší. Opravdu Ti moc děkuji, jsem nesmírně vděčná za to, že jsi to byla právě Ty, kdo mi takto pomohl! 🤍✨
Barbora
S Lucií jsme při terapii prožili a přepisovali její VLASTNÍ TRAUMATICKÝ POROD porod. Už jako malé miminko při vstupu na svět BOJOVALA O ŽIVOT, zamotaná do pupeční šňůry. My si takto ranné zážitky nemapatujeme, ale naše PODVĚDOMÍ ano a člověk PAK PROŽÍVÁ STRACH A BEZMOC a neví ani proč. A z těchto pocitů konat a žít se sice dá, ale..... upřímně lepší je žít z lásky a vnitřního naplnění:) "Ahoj Moniko. Jsi skvělá, zkušená, empatická terapeutka. Moc děkuji, že jsem se dostala k Tobě a pomohla si mi zpracovat velké trauma, které ovlivnilo celý můj život. Jako hodnocení dávám nejvyšší počet, 5 *. Terapie byla hodně silná a pro mě dost zásadní. Díky ní jsem se zbavila STRACHU, POCITU BEZMOCI. Po první terapii jsem se napojila na sebe. Více vnímám. Po druhé terapii jsem byla hodně unavená, bolela mě hlava a trochu jsem se i chvilku dávila. Další 2 dny mi bylo už lépe, ale měla jsem zvláštní pocit v hlavě. Prázdno a vymazáno. Došlo k vymazání programů. REAGUJI A VNÍMÁM JINAK. CÍTÍM SE JISTĚJI A JSEM VÍCE ODVÁŽNÁ.
Lucka
Doporučuji terapii každému kdo si potřebuje něco pořešit a ani ťreba neví jak přesně to pojmenovat ...je to léčivý zázrak !!!!
JITKA
"Pomohlo! Pomohlo! Pomohlo! NEMUSÍM UŽ BOJOVAT SE SVOU HLAVOU. DĚKUJI Monice ZA POUHÉ DVĚ SEZENÍ DOKÁZALA POHNOUT s věci, s kterými nikdo jiný doposud pohnout nedokázal. DÍKY za její bezbřehou trpělivost. DOKÁŽE MĚ VÉST, i když ji často přerušuji. DÍKY NÍ JSEM ZNOVU na správné cestě. A ZA JEJÍ PRÁCI MOC DĚKUJI! Nemam ÚZKOSTI, a to resim akutne skolu se synem, neutikaji mi myslenky k obligatnimu - kdybych se nerozvedla, kdybych s nim mluvila jinak.... VÍM TED PŘESNĚ, KDY SE MI TEN PROGRAM SPOUŠTÍ (rano pri fenovani, jak vylozim malyho u skoly atd.) PO TERAPII VŮBEC NIC!!
Regina
Považuji Vás za profesionálku a velmi si vážím vaší práce.
Petr G.
Po terapii jsem byla docela dost utahaná, jako by jsem to vše prožila v přítomném čase. Chvíli mi trvalo než jsem to přijala jako něco, co jsem dříve asi byla já, ale teď už nejsem. Nikdy před tím jsem něco podobného neprožila. ZÍSKALA JSEM VĚTŠÍ POCHOPENÍ, ROZHLED a mít možnost povznést se nad malichernosti.... TOLIK VĚCÍ MĚ UŽ TEĎ NEROZHODÍ. Byla jsem příjemně překvapena tvojí účasti, empatií i tvými poznámkami. Tento úhel pohledu jsem neznala. Cítím se díky tobě silnější, ODOLNĚJŠÍ VŮČI OKOLNÍMU SVĚTU. Jako by jsem dostala další možnost udělat další a nové kroky ve svém životě. Zkrátka jsem vděčná za naše setkáni! s pozdravem a úctou
Renata
"Myslím, že setkání s Monikou BYLO JEDNO Z MÝCH NEJLEPŠÍCH ROZHODNUTÍ. I když věřím,že správné věci k lidem přicházejí ve správnou dobu, U MONIKY JSEM MĚLA BÝT UŽ DÁVNO! Přišla jsem k ní PLNÁ STRACHU A NEJISTOTY A PO JEDNOM SEZNEÍM, kterým mě laskavě a bezpečně provedla, jsem v sobě vyřešila DESÍTKY LET DRŽENÍ BOLESTI, NEPOCHOPENÍ A STRACHY. Tímto z hloubky svého "novosrdce" děkuji."
Stanislava
Cítím se moc dobře, vrátil se mi zase klid do duše, moc ti děkuji za příjemné a magické sezení.
Bára
Moc tě zdravím, Mony, Je to tak OSVOBOZUJÍCÍ, cítím se volně, mám spoustu energie, nejsem negativní. Často se musím pousmát, když zaregistruju, že k některým věcem přistupuji dost jinak než před terapií. A až teď si pořádně uvědomuju, JAK MOC PRO MĚ MÉ PŘEDCHOZÍ LADĚNÍ A NASTAVENÍ BYLO VYČERPÁVAJÍCÍ jak moc pro mě předchozí ladění a nejen pro mě, ale i pro mé blízké okolí. Patří ti vřelé díky za ÚČINNOU TERAPII! Právě jsem přišla domů z ranního běhu, snad PŘES ROK JSEM NEBYLA BĚHAT, chodila jsem, abych zhubla, neměla celulitidu, abych byla "lepší a DOST DOBRÁ" 😀 :D. Dnes jsem vyšla na balkon a říkám si, že je krásný den, sluníčko svítí a já mám chuť se touto nádherou proletět, jen tak. Během 2 minut jsem byla připravená vyběhnout, bez přemýšlení jaký outfit jsem zvolila, jestli na mě někdo bude hledět nebo co si kdo bude myslet, kolik uběhnu, jestli se někde třepu, jsem červená. 🙂 KDO MÁ v nastavení program NEJSEM DOST…. VÍ, jak je tento PERFEKCIONISMUS vyčerpávající.
A.
Moniku jsem požádala o Koucink už potřetí, což mluví samo za sebe. Nejvíce si cením, jak BEZPEČNÉ prostředí umí při setkani vytvořit. Její citlivé a přitom pevné a uklidňující VEDENÍ MI UMOŽNILO PONOŘIT SE OPRAVDU HLUBOKA A DŮVĚRA, která přirozeně vyplynula po prvních minutách práce s Monikou mi dovolila dotknout se zapomenutých a velmi bolestivých vzpomínek. Proces byl silny a pritom jemny. Pustily jsme spolu světlo i do nejtemnejsich koutů, dokázala jsem je uvidet, přijmout jejich existenci, pochopit dopad na můj život a najít soucit a lasku k sobe a rozhodnout se pro zivot. Ted muzu pomalu a ve svém tempu sbírat svou ztracenou sílu, vracet se ke spojeni se sebou a svou dusi, najit ztracenou radost a zit. Moc moc dekuji.
Míša
Dobrý den, setkání s Vámi mě hodně posunulo a motivovalo, provedl jsem celou řadu změn, máte skvělé reference a to je moc dobře. Přivedla jste mě zase zpět… 🙏
Leoš
Pro mě, jako pro PSYCHOLOŽKU, jsou poznání z terapie ROZMANITÁ. VÍCE SI například UVĚDOMUJI SVÉ FILTRY VNÍMÁNÍ. CO JE MOJE MOJE. CO POTŘEBUJI A TAKÉ, KDYŽ NĚKDO PŘEKRAČUJE MÉ HRANICE. Díky!
Dita
Recenze - To je to nejmenší poděkování za to, ŽE JE MI O LETECH TAK DOBŘE A NECÍTÍM UŽ NEJISTOTU. Každý den sama sebe překvapuji, jak dokážu o sobě nepochybovaT!! Úžasný zážitek!😅🙏Ještě jednou děkuji za terapii pred par dny, už jsem to začala zpracovávat a cítím se velice dobře. Od toho dne pěkně bolela hlava, ale dnes jsem se probudila jako ZNOVUZROZENÁ.
Táňa
Srovnání s jinými terapeuty nemám, bylo to poprvé a pro mě dokonalé. Jako hodnocení bych dala třeba i 10hvězdiček, kdyby to šlo:)
Renata
To, co jsme dokázali na druhém sezení přineslo neskutečné změny. Cítím se velice dobře a mám opravdu mnohem více energie. V práci se mně daří skvěle řešit i napjaté situace a to s velice příjemným klidem. Ovšem, jak jste pracovala na odpojení mě od těch rodinných pout, se velice projevilo. Bylo to v jistých gestech a snaze mě vykolejit ( hlavně ze strany babičky co s náma bydlí). Zvládl jsem to zcela klidně. Zajímavé však je že potom opravdu zvýšila svoje snažení na zbytku rodiny. To stejné i s rodiči z matčiné strany. Opravdu mám pocit že započal proces mého osvobození se. Sílu, kterou teď mám mě opravdu motivuje na tomto dále pracovat a zlepšovat se jako člověk. Moc děkuji za pomoc a těším se na další sezení.
Petr
Moniku doporučuju jak jako terapeuta, tak Qigong s ní. Výborná věc, zážitek a ZKLIDNĚNÍ ZARUČENO.. TOTÁLNÍ BALZÁM, vlastní zkušenost.
Petra
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení
"Někdy běžíš a přeješ si, aby už byl konec. JINDY BĚŽÍŠ A PŘEJEŠ SI, ABY TO NIKDY NESKONČILO. Nejen v tomto ohledu mi hodně pomohl Qi gong s Monikou Melivou. Jde o pohybové a relaxační cvičení, při kterém se pracuje hodně s energií (představ si něco jako Tai chi). Vždycky jsem se podivoval co to ti blázni dělají a teď patřím k nim. Mimo jiné SE DOKÁŽU LÉPE KONCENTROVAT, VNÍMAT SÁM SEBE A BĚH SI TAK VÍC UŽÍT. NEMÁ ALE CENU VYSVĚTLOVAT, JAK CHUTNÁ JABLKO, MUSÍŠ HO PROSTĚ OCHUTNAT."
MARTINfitness trenér
„Terapie s Monikou BYL NEJSILNĚJŠÍ ZÁŽITEK V OBLASTI ROZVOJE OSOBNOSTI V MÉM ŽIVOTĚ. Díky ní se mi poprvé v životě povedlo naladit na své PODVĚDOMÍ a ROZPOZNAT TAK MOMENTY V ŽIVOTĚ , které vedly k psychickým blokům. A ty se po terapii uvolnily. Citim velkou, upřímnou radost. „
RobertIT manager
"Už DRUHÉ RÁNO PO TERAPII, jsem se probudila, BEZ BOLESTÍ BŘICHA, které mě trápily půl roky. Takze po terapii U MĚ POSUN VELKÝ! Jsem velmi spokojena. Citim se lepe a i kdyz si na to behem dne vzpomenu, NEPŘEPADÁ MĚ ŽÁDNÁ PANIKA. JEŠTĚ JEDNOU VELKÉ DÍK, MONI. Ja jsem ti Moni vdecna, ze jsme se mohly od meho kontaktu TAK BRZY SPOJIT A DÍKY TOMU SE ZASE USMÍVÁM A JE MI FAJN.
LENKAkreativní ředitelka
,Jmenuji se Veronika, je mi 41let a TRÁPÍ mě NEVYLÉČITELNÁ NEMOC FIBROMYALGIE, při které bolí všechny úpony svalů v těle. Není na ni lék.. ROK MI NEPOMÁHALO VŮBEC NIC, MUSELA JSEM PŘESTAT PRACOVAT, jen jsem přežívala. Potkala jsem se online s Monikou. JE ZÁZRAČNÁ! JE TO NEUVĚŘITELNÉ, ALE PO 3.ONLINE TERAPII JSEM SE po roce bez pohybu a práce OPĚT VRÁTILA DO AKTIVNÍHO ŽIVOTA!! Zase tancuji,jezdím na koni a žiju se svou rodinou naplno! Pryč je ta šílená únava a nepřestávající BOLEST. Nevím,jak to dokázala, ale nikdy ji nepřestanu být vděčná. Jsem ZDRAVOTNÍK A ATEISTA... NA VŠE POTŘEBUJI MÍT DŮKAZ. Nějak jsem ale cítila, že Monika Meliva mi dokáže pomoci. TERAPIE PRO MĚ BYLA NESKUTEČNĚ SILNÝM ZÁŽITKEM, okamžitě jsem Monice věřila a dokázala jsem ji říct o sobě vše. PROŽILA JSEM S MONI HLUBOKÁ TRAUMATA, VYPLAKALA SLZY ASI ZA 20 LET A neskutečně se mi ulevilo. Diky ní jsem začala myslet i na sebe a ukázala mi cestu, jak jít dál. Nemoc asi nezmizí (ale kdo ví,zázraky se s Monikou dějí), ale už se S NÍ DÁ KONEČNĚ NAPLNO ŽÍT.... DĚKUJI MONI... JSI ANDĚL"
Veronikavrchní sestra
Moniko, jak víš, JSEM MUŽ STÁLE HLEDAJCÍ A PRACOVAL JSEM S VÍCE KOUČI s ROZLIČNÝMI VÝSLEDKY. KOUČINK S TEBOU JE VŠAK ZCELA NA JINÉ ÚROVNI A V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ SE NEDÁ SROVNÁVAT. Nepředkládáš mi objektivní „pravdy“, ale s tebou VŽDY NALEZNU JASNÉ ODPOVĚDI NA SVÉ OTÁZKY, UKRYTÉ HLUBOKO VE SVÉM NITRU. Již po první konzultaci došlo v mém životě k zásadním pozitivním změnám a ujasnil jsem si svoje hodnoty a priority. Oceňuju, že přestože řešíme VÁŽNÉ ZÁLEŽITOSTI A JSEM SI JIST, ŽE TATO ČINNOST JE PRO TEBE POSLÁNÍM, VŽDCYK JE TO PŘÍJEMNÝ A ZÁBAVNÝ DIALOG. Nečekám zázraky, ale ukazuješ mi cestu, po které musím jít sám. Jsem vděčný za to, že se na tebe vždy znovu obrátit, když bloudím v temnotách a díky tomu opět nabrat sílu, energii a motivaci na cestu ke světlu. A za to ti chci moc poděkovat."
Jirkatechnický ředitel
S Monikou jsem ZAPOČALA PRACOVAT PŘED ROKEM A POSUN JE NEUVĚŘITELNÝ! AT SE TO TÝKÁ PRÁCE, HMOTNÉHO ZABEZPEČENÍ, RODINY, SEBEPŘIJETÍ, PROJEVOVÁNÍ CITŮ NEBO VZTAHŮ, co vše se za pouhý rok ZMĚNILO K LEPŠÍMU JE TĚŽKÉ POPSAT PÁR SLOVY. Celkovou inventuru svého života. Hledání smyslu života, poslání v pracovní oblasti, radosti, spokojenosti, zbavování se zaběhlých programů, které mne přiváděly do stále stejných bezútěšných situací. Postupně jsem otevřela několik zásadních životních otázek. Monika má neuvěřitelnou schopnost vcítit se nejen do mých pocitů, ALE I DO OSOB, KTERÉ MNĚ V ŽIVOTĚ OVLIVNOVALY A OVLIVNUJÍ. KOUČINK JDE DO HLOUBKY, NENÍ ZALOŽEN NA RACIONÁLNÍ ANALÝZE, patlání se v problému nebo v minulosti, jde do hloubky. Do hledání skutečné příčiny, která stojí za zaseknutím se na mrtvém bodě. Každopádně VHLED DALEKO ZA PROSTÉ SITUACE, ZA SLOVA. MONIČINY ZKUŠENOSTI JDOU PŘÍMO PŘESNĚ K HLAVNÍ PŘÍINĚ, NENECHÁ MĚ ZABÝVAT SE TÍM,v čem bych se CYKLILA ZNOVU A ZNOVU a nepohnula se z místa. Chce to ODVAHU otevřít téma, v kterém se cítím zraněná, s Monikou SE VŠAK CÍTÍM VŽDY V BEZPEČÍ. Vím, že se NESTANE, ŽE BYCHOM NAČALY ZÁVAŽNÉ TÉMA A NECHALA NĚ ODEJÍT BEZ ŘEŠENÍ A POCHOPENÍ. Vždy s ní dojdu zpět do KLIDU A JISTOTY. I KDYŽ odložit PŘEDSTUDKY, ZRANĚNÍ A BOLEST NEBÝVÁ SNADNÉ, výsledek vždy stojí za to - SE S NÍ NA TUTO CESTU VYDAT!
Alenarealitní koučka
Martin: Nová životní cesta začíná u Monči. Můžu vřele doporučit nechat se provést že tmy do světla. Monča vám ze slepé uličky dokáže udělat dálnici, která vás provede vlastním srdcem. Hodně štěstí všem hledajícím. 🍀 po naší online konzultaci minuly tyden je největší změna, že se muj strach razantně zmenšil a nemá už tak velký vliv na můj život. Jsou chvíle, kdy se pokouší získat zpět svou sílu, ale bez zubů se nedá kousat. Par dni jsem pak skoro nespal, všechny ty strachy se připomínaly a odcházely, další dny už bylo jen lépe a lépe. Dokonce se vrací radost do života. Byl to velký skok a nyní dělám menší kroky ke spokojeného životu. Bylo to osvobozující a jedním slovem super. Jsi božská bytost a moc ti dekuju. Vím, že práce semnou není úplně med, ale budu se tesit na priste. Je to opravdu jizda! 🌞☀️🌻🌼🍀
Martin
Pokud vás v životě trápí cokoliv, nevíte si rady a hledáte pomoc, pak se nebojte obrátit právě na Moniku, protože je to úžasný člověk, který vám se vším ochotně a rád pomůže. Provede vás celou cestou k vyřešení všech vašich těžkostí a traumat aniž by vás za cokoliv soudila a její schopnosti, lidský přístup a porozumění vás na té cestě podrží, ať už je váš problém jakýkoliv. Jsem vděčná za to, že jsem ji mohla poznat a na každé setkání s ní se vždycky moc těším.
LADA
Byl to asi nejsilnější zážitek v mým životě a cítím, že musíme v tom ještě pokračovat. Od včerejší Terapie se můžu nadechnout, cítím klid, ale cítím také vnitřní smutek, který potřebuji prožit- jak po pohřbu. Nechce se mi o tom mluvit s žádnou kamarádkou ani matkou a vím, že potřebuji to vnitřně prožít sama-snad poprvé v životě v tichu. Nejsem schopná vyjádřit můj vděk- máš obrovský dar a umíš ho nadherně využit❤️
KAMILA
Jsem ráda, že máme ve studiu Prostor na čas lekce Qigongu s Monikou Melivou. Je úžasná lektorka. Jedna lekce mě, tak vyladila, rozesmála, že jsem nemohla smích zastavit a se mnou se smála paní, které jsem vyprávěla, že zrovna jedu z tohoto úžasného cvičení. I takový účinek mají lekce Qigongu s Monikou. Moniku znám už 8 let. Její lekce jdou hluboko a mají léčivý účinek. Dnešní ranní Qigong byl úžasný. Lektorka nám rozproudila životní energii a zklidnila mysl. Celý den jsem si opravdu užívala, i když jsem měla dost práce. Vnímám hodně teplo a vnitřní klid. Monika vysvětluje vše podrobně. Hodně pracuje i s dechem. Qigong je dobré cvičit pravidelně a dlouhodobě. Po dnešním cvičení se cítím moc dobře. Toto cvičení je hodně účinné..
Lucie
MŮJ SVĚT ZASE PŮSOBÍ JAKO JEDEN VELKÝ ZÁZRAK A PŘÍLEŽITOST. Začali se mně objevovat vzpomínky, na které jsem už zapomněl a to hlavně z dětství. Když jsem pak dorazil domů a najedl se, tak na mě padla velice příjemná únava a šel si lehnout. Tento stav cítím i během celého dopoledne a je to opravdu skvělé. Ještě jednou moc děkuji a těším se na další setkání s tebou.
PETR
JEDINÉHO, ČEHO LITUJI JE, ŽE JSEM MONIKU NEOSLOVILA S PROBOU O POMOC DŘÍV. Pomoc s NEVYŘEŠENOU MINULOSTÍ, KTERÁ MĚ SVAZOVALA a nedovolovala žít naplno tady a teď. TERAPIE JE ÚŽASNÝ ZÁŽITEK. TĚŽKO PÁR SLOVY POPSATELNÝ A HLAVNĚ NEPŘENOSITELNÝ. Zažila jsem směs emocí a pocitů - od pláče ke smíchu, od nervozity ke krásném klidu, od zimy k teplu, od ÚNAVY K ENERGII … a to vše POD ODBORNÝM VEDENÍM SKVĚLÉ TERAPEUTKY. Část sezení mi připadala jako setkání dvou kamarádek u kávy, které si povídají o životě. Samotná terapie byla díky Monice a její profesionalitě příjemná a pohodová. Odcházela jsem v dobré náladě s myšlenkou, že už bude líp. A světě div se! Pár hodin po terapii jsem si ověřila, že to funguje. ZVLÁDLA JSEM KRIZOVOU SITUACI KE SVÉ SPOKOJENOSTI. Moni, moc děkuji za terapii, za tvůj čas, ZA TO, ŽE JSI…❤️
Jana
Ještě jednou chci poděkovat za terapii - STRACH SE OD terapie ANI JEDNOU NEOBJEVIL občas kraťoučká myšlenka, která HNED ZMIZÍ. JE TO ÚŽASNÉ!
Daniela
Děkuji moc za to, JAK JSI MI POMOHLA V TOMTO ROCE. FAKT SI TOHO MOC VÁŽÍM, že Jsem se mohla TOLIK POSUNOUT, ZKLIDNIT A ZAČÍT ZASE ŽÍT.🤗❤️
Zuzana
Setkání s Monikou a cvičením cchi-kung pro mě bylo a je ÚPLNĚ NOVOU ŽIVOTNÍ ZKUŠENOSTÍ A POZNÁNÍM NOVÉHO ROZMĚRU PRÁCE S VLASTNÍM TĚLEM A DECHEM. Po hektickém pracovním týdnu byl a je pro mě tento čas strávený ve skupině při cvičení VSTUPEM DO JINÉHO ČASOPROSTORU, který je NESMÍRNĚ OČISTNÝ PRO TĚLO, MYSL I DUŠI. Uvědomila jsem si až zpětně, že k Monice a cchi-kungu mě přivedla její MEDITACE NA YOUTUBE, kterou jsem týdny předtím zkoušela, praktikovala a DÍKY JEJÍMU HLASU JSEM SE TAK POPRVÉ SETKALA S MEDITACÍ A JEJÍM PRAKTIKOVÁNÍM v běžném životě. Můžu všem jen doporučit….:-) Meditaci na youtube je NESMÍRNĚ KRÁSNĚ VEDENÁ JEJÍM HLASEM I ČCHI KUNG, který je pro mě sice úplně novou záležitostí, ale CHCHI A BUDU RÁDA POKRAČOVAT I SAMA DOMA A PŘEDPLATILA JSEM SI KURZ do členské sekce, aby mě ČCHI KUNG MOHL PROVÁZET I OSTANÍ DNY U MĚ DOMA A V BĚŽNÉM ŽIVOTĚ. DÍKY za nalezení něčeho, co mi DÁVÁ NOVÉ POZNÁNÍ, KLID, NOVÉ VNITŘNÍ PROŽITKY S VLASTNÍM TĚLEM, DECHEM, MYSLÍ I DUŠÍ… DOKÁŽE ROZPROUDIT MOJI VLASTNÍ ENERGII, kterou VNÍMÁM TED NOVÝM A PRO MĚ DOSUD NEVÍDANÝM ZPŮSOBEM. DÍKY ZA TO, CO DĚLÁŠ, MONI:)
Renata
Moniku jsem poznala na kurzech Qigong v NElehkém období – nečekaně mi umřel táta, do toho soudy, covid, zdražování, nevyřešená traumata z dětství. Myslela jsem si, že svoje potíže zvládnu sama, ale M. Vycítila, že potřebuji pomoci a nabídla mi svou terapii. Nikdy jsem doteď terapii nepotřebovala. Jsem přeci k sobě upřímná a vše dokážu zanalyzovat, PUSTIT SI CIZÍHO ČLOVĚKA DO HLAVY, MI NAHÁDĚNO STRACH. A tak jsem se s tím 2 ROKY PRALA SAMA AŽ DO STAVŮ, HRANIČÍCÍCH S DEPRESÍ A VYHOŘENÍM. Nakonec jsem podanou ruku přijmula a absolvovala u Moniky zatím dvě sezení. Při terapii mne citlivě navedla a nasměrovala BEZ NÁTLAKU A POUČEOVÁNÍ TAK, ŽE JSEM SAMA NAŠLA CESTU K ODPOVĚDÍM NA OTÁZKY, CO MĚ TRÁPILY. A odpovědi, které jsem si analyzovala už dříve rozumem, (přesto jsem se k jejich řešení stále vracela), POMOHLA PROŽÍT V SRDCI TAK, ŽE JSEM JE DOKÁZALA PŘIJMOUT ZA BYTOSTNĚ SVÉ A KOLEČKO VRACENÍ SE OPUSTIT. Pomalu se začínám radovat, některá břímě ze mne spadla. Ještě nejsem na konci, to vím. Ale i vědomí toho, že ČLOVĚK NEMUSÍ ZVLÁDNOUT VŠE SÁM, JE OSVOBOZUJÍCÍ.
LIBA
JEDINEČNÁ LEKTORKA. VELKÁ ŠKODA, ŽE NEVEDE I JOGOVÉ LEKCE- TO BY V JEJÍM PODÁNÍ BYLA NÁDHERA. Během RELAX víkendu jsem vytvořily všechny jakousi POSVÁTNOST - jakoby se z každé z NÁS NĚCO PROPOJILO V JEDNU VELKOU KRÁSNOU ŽENU. Každá máte svou velkou sílu, i když si třeba ted myslíte, že ne.
GÁBINA
Byla jsem JIŽ NA NĚKOLIKA JÓGOVÝCH VÍKENDECH, ALE TOHLE JE UNIKÁT! Úžasný lidi, organicky si předávající své zkušenosti. Bylo mi v tom moc dobře, i když jsem asi zabedněnější, než jsem myslela a na tom budu pracovat. VŠECHNY BLOKY A PŘEDSUDKY ZMIZELY , DĚKUJI MONICE Z VEDENÍ, A ZA DRŽENÍ VŠECHNO POHROMADĚ.
Jana
Jsem moc ráda, že jsem jela. Měla problém se rozhoupat a do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli jsem udělala dobře, protože jsem jela SAMA A Z DÁLKY, nikoho jsem neznala. A vždycky je JEDNODUŠŠÍ NĚCO NEUDĚLAT NEŽ UDĚLAT. Musela jsem trošičku nutit. Ale jsem moc spokojena. Mohla jsem prožít obyčejný víkend, prožila jsem NEOBYČEJNÝ VÍKEND. Inspirující - vrátila jsem se ke svým kořenům a jsem plná nových předsevzetí. HEZKÝ. SILNÝ. ČAROVNÝ. Byly jsme na správném místě a dělali jsme, co jsme dělat měly a věci jsou tak, jak mají být 🙂
JANA
Po terapii cítim, ze se pohnul velmi silny blok a otevrela se NOVÁ CESTA. Jsem také vnitrne KLIDNĚJŠÍ. NA JEMNÉ ÚROVNI dochazi k PROMĚNĚ a myslim, ze to stale probiha. Jiz se tesim na dalsi kolo, které bych rad absolvoval k novému nasmerovani. Moc dekuji.
Laďa Zborovský
Moni, chci Ti ještě jednou moc poděkovat za úžasné provedení celou terapií. BYLO TO NAPROSTO NEUVĚŘITELNÉ. SPOUSTU VĚCÍ SE MI POSKLÁDALO A DOSTALA JSEM ODPOVĚDI NA MOŘE OTÁZEK. Když jsem od Tebe odcházela, byla jsem jak Na NOVÉM SVĚTĚ. Po dlouhé době jsem se zase mohla nadechnout a obnovit svoji vnitřní sílu. V životě nás semele spoustu věcí a i když si myslíme, že jsme za nimi zavřelI dveře, jsou zasunuté pomyslně někde v šuplíku. A najednou přijde čas, kdy je potřeba zase ty STARÉ RÁNY OTEVŘÍT A NAŠI MYSL KONEČNĚ UZDRAVIT. OPRAVDU TO STOJÍ ZA TO. Díky za tuhle skvělou zkušenost. s láskou
DITA
Moni mi dost pomohla. Necítila jsem se absolutně dobře a s přítelem jsme uvízli v nějakém začarovaném kruhu a ani jednomu z nás nešlo říct druhému pravdu do očí. Teď je to mnohem jednodušší 😍 Taky jsem byla v šoku z toho, proč se mi děje ta ZLOBA A VZTEK uvnitř, ukázala mi, kde je zakopaný ten pes, díky ní JSEM KLIDNĚJŠÍ, VZTEK A ZLOBA JSOU NÁHLE PRYČ, moc za to děkuji, NESKUTEČNÝ ZÁŽITEK, tohle JSEM POTŘEBOVALA PROŽÍT A ZJISTIT PŘÍČINU. Moničku by podle mě měl navštívit úplně každý, je to zázračná žena 😳🙃 děkuji moc za ni ❤️😍
Alena
Terapiu snad este do dnes spracovavam, zanechalo to na mna velky dojem a zaroven pozorujem na sebe zmeny k lepsiemu. Som presvedcena, ze to ma na mna velmi pozitivny efekt. Cely vikend som stravila s mamkou a vdaka terapii s Tebou sme prezili ovela kvalitnejsi cas bez nejakych hadok a uvedomila som si, ze sa v mojom vnutri nieco zmenilo. Na druhej strane sa u mna naplnilo to, ze som sa par dni po terapii citila horsie a urobila som si niekolko online testov na syndrom vyhorenia. Bohuzial sa potvrdilo, ze uz som v predposlednom stadiu vyhorenia, kedy je potrebne to nevyhnutne riesit. Tato sprava so mnou emocne dost zamavala a snazim sa si o tom co najviac nastudovat. Este raz by som Vam aj touto cestou chcela nesmierne podakovat, naozaj mi uz len to jedno sedenie zmenilo zivot.Budem rada, ak sa za cca ten mesiac opat dohodneme na dalsej terapii.
Katarina
"Terapie jde DO HLOUBKY a změny v životě přicházejí téměř okamžitě. Dlouho jsem hledala TERAPEUTA,KTERÝ MI SKUTEČNĚ POMŮŽE a teď jsem ho našla. Všem vřele doporučuji. Nasavej energii noveho roku, MONI, ZASLOUŽÍŠ SI TO ZA SPOUSTU TĚCH DUŠÍ, CO ZACHRAŇUJEŠ."
Eva
Moni, ahoj! Po terapii jsem si dala trochu větší detox od sociálních sítí a snažila se více vnímat sebe a své okolí. A taky jsem zmizela do hor. Je mi mnohem, MNOHEM LÉPE, ale jsou tu i horší chvilky. Semtam se sebou stále bojuji, ale VÍM, že jsem NA SPRÁVNÉ CESTĚ A ŽE TO CHCE JEN ČAS, ABY SE VŠECHNY TY BOLÍSTKY ZAHOJILY. JE TO NÁROČNÉ, ALE KRÁSNÉ! A DĚJOU SE OBROVSKÉ ZMĚNY. Chtěla bych Ti poděkovat, že jsi mi v tom letošním ROCE pomohla!
Barbora
"Když jsem dostala nabídku na dovolenou s Moni a Qigongem, neváhala jsem - s touto dvojkou bych jela kamkoliv :). Loni to byla Lefkáda, letos padl los na Toskánsko. Zpočátku se mě zmocňovaly poznávací touhy, ale "brzy" (trvalo mi to 4 dny) jsem pochopila, že tato dovolená je o úplně jiném poznávání... poznání smyslu života, poznání sebe sama.... Tak jsem se v tomto úžasném prostředí dostala do stavu totálního vypnutí, což se mi ještě na žádné dovolené nepodařilo. Díky, Moni, bez tebe by qigong neměl tu pravou čchi!"
LEONA
MONI, TY JSI FAKT ČARODĚJKA 🙂 … já si nemůžu pomoct, ale vznáším se! Díky za setkání a práci s MÝM VNITŘNÍM KRITIKEM. Potkala se pak na cestě s vnitřním mužem a je nádhernej. A VÝSLEDEK? Ted je s její vnitřní ženou a je jim moc fajn. JSEM V OHROMNÉM KLIDU.“
PETRA
"Terapie u Moni byla PRO MNE VELMI OBOHACUJÍCÍ. S LEHKOSTÍ MI JDE TED VŠE LÉPE. A MŮŽU SE ZHLUBOKA NADECHNOUT! Tento zpusob terapie byla MOJE PREMIÉRA a velmi zajimava zkusenost. Moni je velmi INTUITIVNÍ PRŮVODCE. Dekuji za tento prozitek, nahlednout do sveho podvedomi a jeho prepisovani. JE KRÁSNÉ POZOROVAT, JAK SE TED KOLEM MĚ VŠECHNO VENKU MĚNÍ. S LÁSKOU
VERU
“Moni, opravdu jsi mi pomohla - mám zase radost ze života. PO SMRTI MÉ MATKY, ochladly rodinné vztahy a dost mě to trápilo. PO JEIDNÉ TERAPII JSEM OPĚT NAŠEL CESTU K OTCI A BRATROVI. A dokonce jsme spolu oslavili mé narozeniny!!! NEJSEM UŽ TĚLO BEZ DUŠE, co bylo v posledních minulých pár týdnech. S Monikou jsem se seznámil úplně náhodou, a to v den mých narozenin a ještě ten den mě kvůli MÝM DEPRESÍM vzala na terapii. sáhla do hloubi mé duše a vytáhla z ní několikaleté problémy. Byť jsem byl k celé terapii ze začátku spíše pesimističtější, pomohla mi a já ještě tentýž den mohl BÝT SE SVOJÍ RODINOU. BEZ PŘEDSUDKŮ, DÁVNÝCH KŘIV A POCITU MÉNĚCENNOSTI. Doteď se nemohu zbavit pocitu že TO, ŽE JSEM SE POTKAL S MONIKOU, BYL ZÁSAH NĚJAKÉ VYŠŠÍ MOCI. "
DANIEL
Ty jsi byla v době lockdownů JEDINÝ PEVNÝ BOD A JISTOTA, ŽE JE QIGONG ONLINE. Pondělí a středa! Děkuji.
Alena
"Před setkáním s Monika Meliva jsem měl velké problémy s energií a NEUSTÁLE JSEM BYL UNAVENÝ. BY JEJÍ POMOCI bych NEUSTÁLE BLOUDIL V ZAČAROVANÉM KRUHU. Pomohla jsi mi utřídit myšlenky a dostat se k podvědomým problémům a traumatům.. Díky tvé terapii a přátelskému přístupu mám od teď opět ÚSMĚV od ucha k uchu a mnohem víc ENERGIE! Za to ti moc děkuji"
Honza
Tvůj VIDOEKURZ QIGONG PO ZDRAVÍ A HARMONII JE úžasný a sílí z tebe neskutečná energie i přes tu televizi. 🙂
Týna
"Pokud se clovek citi ve slepe ulicce, tak urcite doporucuju ji - terapie Ti ukaze mozne cesty. "
Radek
"Moni je ÚŽASNÁ BYTOST. OD PRVNÍHO SETKÁNÍ JI OBDIVUJU A JDNOU BYCH CHTĚLA BÝT JAKO ONA. úžasná bytost. Chodila jsem nepravidelně na cvičení Qigong, ale nad terapií jsem pouze přemýšlela. Na Vánoce jsem ale dostala VOUCHER. Přemýšlela jsem kdy ho využiju a pak samozřejmě ta chvíle přišla sama od sebe. Byla jsem hodně nervózní. Ale moje obavy po chvilce zmizely, a to díky Mončinému úžasnému přístupu. TĚŽKO SE POPISUJÍ TY POCITY, KTERÉ BĚHEM TERAPIE MÁTE, ALE MUSÍM ŘÍCT, ŽE POTOM SE CÍTÍTE OPRAVDU UVOLNĚNĚ, JAKOBY Z VÁS SPADL KÁMEN. Byla jsem NA JEDNOM SEZENÍ A UŽ PO NĚM CÍTÍM, ŽE TRAUMATA NEJSOU TAK SILNÁ. JSEM SCHOPNÁ O TOM MLUVIT MNOHEM LÉPE NEŽ DŘÍV A NEROZBREČÍM SE, což je pro mě skvělé. ODPUSTILA JSEM TOMU, KOMU JSEM MĚLA UŽ DÁVNO A doufám, že už se má dobře.Děkuju ti moc za vše Moni. URČITĚ PŘIJDU ZNOVU, HLAVNĚ PROTO, JAK MOC PŘÍJEMNÉ TO PRO MĚ BYLO“.
NATÁLIE
WTF?! Nemám na to slova. Po jedné terapii - se opět bavím se svým tátou?!“
Tomáš
Citim se mnohem vic v klidu a v rovnovaze. I VE VZTAHU CÍTÍM VÍCE SOUZNĚNÍ A OD TÉ TERAPIE NEBYL VŮBE ŽÁDNEJ KRIZOVJE MOMENT! 🙂 moc zajimavy mi i prijde, ze jsem si to dost zvedomila a kdyz nekdy mam predstavy a ocekavani, i ve zdanlive nepodstanych vecech, nebo treba od sebe, tak si TO VČAS UVĚDOMÍM A ROZSÍVÍTÍ SE KONTROLKA🙂 tak to je myslim super.
KATEŘINA
"PO JEDNÉ TERAPII u Moniky Melivy jsou mé staré vzorce chování, které se stále dokola opakovaly, konečně přepsány! Přicházejí podobné situace, ale já je UMÍM řešit jinak. Prostě to najednou to jde! A to je úžasné. Přišla velká úleva a já se cítím ve svém těle už jako JÁ - TAKOVÁ, JAKÁ JSEM SPOKOJENÁ! Moni, děkuji za cestu, kterou jsem S TEBOU DO HLUBIN PODNIKNOUT. DĚKUJI. Ukázala JSI MI, že změnit se dá spousty vhledů, myšlenek a nyní se mi žije líp:-). "S ODSTUPEM ČASU MI došel ještě další nový efekt DIKY terapii: UŽ NEMÁM OBAVU SE SE SVÝM NÁZOREM UKÁZAT PŘED OSTATNÍMA. Dřív jsem tohle neuměla. a KOLIK TOHO DOKÁŽU NYNÍ ŘÍCT A SLOVY VYJÁDŘIT A POPSAT. Prostě WOW!:-)"
Monika
SUZAN žije v Japonsku a BYLA MOU PRVNÍ KLIENTKOU ONLINE: "Už po 2. sedení sa mi nesmierne uľavilo! ZMIZLA NEKOLKOROČNÁ NESPAVOST, NOČNÉ MORY A TAKÉ MIGRÉNY! A ani PO ROCE SE UŽ NEVRÁTILY! Monika má kľudný a pokojný hlas, dokáže vytvorit príjemnú atmosféru. Nechala som sa viest až do hĺbky mojej duše, kde som našla odpovede na moje otázky BOLESTÍ A STRACHŮ.. Ťažili niekoľko rokov. Postupne sme ich prepisovali a odstraňovali. Terapia mi moc pomohla a ZMENILA MOJ POHLAD NA ŽIVOT! Ďakujem!
Suzan
Jela jsem za Močoui na terapii z Prahy do Brna (A TA CESTA ZA TO OPRAVDU STÁLA! Ráda bych se podělila o můj zážitek. Táhlo se to se mnou od 10 ti k 5ti. Neustále jsem dělala kroky dozadu. NEMOHLA JSEM NAJÍT PRÁCI, PARTNERA A TAKÉ NEŠLO ZBAVIT SE POCITU, ŽE JSEM NA VŠE SAMA. A to mě uvedlo do neskutečných stavů úzkosti a hlavně zranitelnosti. Zároveň věřím, že jak jsem byla NEGATIVNÍ A NIC SE MI NEDAŘILO, DĚLY SE DALŠÍ ŠPATNÉ VĚCI.. Poslední kapkou BYL ÚRAZ A DALŠÍ karanténa. Však víte. BYLO PRO MĚ TĚŽKÉ ŘÍCT SI O POMOC. NAŠTĚSTÍ mi pomohla nejlepší kamarádka: KOUPILA MI VOUCHER NA TERAPII K MONI. (protože já bych o tom asi mluvila a neudělala to) A UŽ PO 30minutách TELEFONÁTU S NÍ SE MI ULEVILO.. Sezení JSEM MĚLA 3HODINY A MONIKA pořád zářila jako sluníčko bez známky únavy.. A HLAVNĚ: MŮJ ŽIVOT SE UŽ PO 1.SEZENÍ OBRÁTIL ÚPLNĚ NARUBY, A v POZITIVNÍM SLOVA SMYSLU. Jsem nesmírně vděčná. "
IVANA
Po relaxačním pobytu s Qigong se cítím výborně! Byla jsem hodně odpojena, v takové stagnaci, ALE potom se to krásně roztočila. Zdály se mi zajimavé sny. Diky moc Moni, bylo to skvělý a TEBOU VEDENÁ MEDITACE WAUUU! Asi NEJLEPŠÍ, CO JSEM ZAŽILA, JAKO FAKT!!! MÁŠ VELKÝ DAR A DÍKY ZA TO. Po tomhle víkendu jsem nabitá a zase víc napojena na sebe a svou duši."
Šárka - lékařka a Canisterapeutka
“Moni má dar intuice vypíchnout daný problém a pojmenovat ho. Terapie s ní není žádné povídání, ale OBOUSTRANNÁ AKTIVNÍ PRÁCE. Vždy se ponoří do problému tak hluboko, abych to v daný moment zvládla a pomyslně to vyčistíme. Odcházím s pocitem ÚLEVY. M. mi pomáhá ZNOVUOBJEVIT MOJI SÍLU, která se nachází pod nánosy různých zátěží A NEDOROZUMĚNÍ z minulosti a nefunkčních vzorců. Začínám mít pocit, že mám svůj osud ve svých rukou. „
EVA
Život se umí někdy pěkně zamotat a stát se nepřehledným a pak je potřeba někoho s nadhledem a porozuměním, aby si jej člověk dokázal znovu utřídit a srovna a mohl pak vykročit dál. A přesně s tím mi pomohla Monča. Postavit se stranou sama sebe a ohlédnout zpět, vidět neviděné souvislosti, pochopit myšlenky, vazby a vztahy...a terpve po tomto prožitku se mi podařilo v KLIDU UZAVŘÍT NĚKTERÉ KAPITOLY ŽIVOTA. JEMNĚ MĚ PROVEDLA PROBLEMATICKÝMI CHVÍLEMI. Jemně mě provedla problematickými chvílemi a vzpomínkami a pomohla mi udělat si pořádek sama v sobě. Byla milá a chápavá, takže nebyl problém se jí otevřít a svěřit. A uklidnění, které takové srovnání vnitřních problémů přinese, je k nezaplacení. Vím, že až se budu chtít v života zase dál posunout, srovnat si své hodnoty, postoje, prožitky...určitě vím, kam mám zamířit pro podporu a pomoc. Opravdu na některé věci musí být dva a s pomocí Monči je pak takové ohlédnutí jednodušší a člověk vše lépe pochopí. Moc děkuji za možnost seznámit se a využít Tvé terapie.
MEGG
Zkušenost koučinku od Moniky byla pro mě zásadní. Monika je srdečná a milá, ZÁROVEN STOJÍ NOHAMA PEVNĚ NA ZEMI a nenechá klienta „ulítnout“. POMOHLA MI KONCENTROVAT SE NA SVÁ TÉMATA, POCHOPIT RŮZNÉ SOUVISLOSTI VE SVÉM ŽIVOTĚ, KTERÝCH JSEM SI NEBYLA VĚDOMA, NEBO JEN ČÁSTEČNĚ. Monika je skvělou průvodkyní, která člověku jasně „svítí pod nohy“ na jeho cestě. Má úžasnou schopnost empatie až vtělení se do klientovy situace a pomáhá ji zobrazit, aby mohla být lépe pochopena a bloky a bolesti rozpuštěny. OPRAVDU MI TO CELÉ SEZENÍ MOC POMOHLO. Doporučuji setkání s Monikou, moc krásné a mnoho vykonané práce. Děkuji!
Ariana
Moc děkuju Moni za ochotu, vzít mě na terapii PŘI MÉ KRIZI ještě ten den, co jsem napsala. MOC NEVÍM, CO BYCH JINAK DĚLALA... Moc nevím co bych jinak dělala...Monika mě LASKAVĚ, ALE ZÁROVEŇ EFEKTIVNĚ VEDLA TERAPIÍ DO Té doby než jsme přišli DO JÁDRA traumatu a TRAUMA TAK MOHLO BÝT PŘEPSÁNO. TÍMTO MOC DĚKUJI ZA JEJÍ TRPĚLIVOST A SKVĚLOU PRÁCI, KTEROU DĚLÁ!.
LUCIE
Nikdy jsem terapie nevyhledávala a neměla jsem velká očekávání. Monika mi přišla do života vlastně náhodou.. A byla jsem velice překvapena. Opravdu nechápu jak, ale byl to JEDEN Z NEJSILNĚJŠÍCH ZÁŽITKŮ V MÉM ŽIVOTĚ. Monika mě citlivě vedla, pomáhala, naslouchala, nesoudila. Dokázala mě BĚHEM CHVILKY ROZBREČET I ROZESMÁT A ODHALIT JÁDRO PROBLÉMU. MÁLOKOMU JSEM V ŽIVOTĚ SVĚŘILA TOLIK CO Jí a to zcela přirozeně. Cítila jsem VELKOU ÚLEVU. Nikdy jsem nic podobného nezažila. Jsem přesvědčena, že MONIKA MÁ DAR. Velmi jsem ocenila také nenásilnost komunikace. Když jsem ptala na další možný termín, řekla jen, že se mám ozvat, AŽ POZNÁM, ŽE TO POTŘEBUJI. Z mého pohledu je Monika ŽENA NA SPRÁVNÉM MÍSTĚ, KTERÁ OPRAVDU VÍ, CO DĚLÁ.
Kateřina
,Moni, už jsem pracovala s různými lidmi a terapeuty a určitě mělo určitý smysl je v daný okamžik potkat. ALE NIKDO Z NICH NEMĚL TAK RYCHLÉ POSUNY K LEPŠÍMU JAKO TY. Je V TOM NEUVĚŘITELNÁ LÁSKA A HLOUBKA. MÁŠ VELKÝ DAR OD BOHA. Super, že si ho s námi rozvíjíš 🙏🏼Já jsem HODNĚ OPATRNÁ A POMALEJŠÍ. Ale i tak klepy klep se mi zdá, že mám zase trochu MOJI JISKRU V OKU😉. SERVALA JSI ZE MĚ NĚJAKOU SLUPKU, KTERÁ ZAKRÝVALA MĚ SKUTEČNOU. Dostávám se postupně a pomalu k sobě, ke své podstatě a lásce k druhým. Chce se mi v posledních dnech téměř každý večer plakat a pláču. Pomáhá mi to. Posiluje mě to. Napsal to moc hezky Jirka. Úplně mi to vehnalo slzy do očí. Jsi úžasná❤️ Díky 🙏🏼,
EVA
Milá Moniko, TAK KRÁSNĚ UMÍŠ OSLOVIT KAŽDÉHO Z NÁS jenom Ty. Ať v sobě stále nacházíš TEN VZÁCNÝ DAR VIDĚT NÁS SE VŠÍM VŠUDY a přesto MÍT PRO KAŽDÉHO SLOVA, KTERÁ POHLADÍ. Děkuji za Tebe.
Marie
Moc dekuji, bylo to osvobozující. děkuji za to, že jsi.🌹
EVA
Po terapii NEMÁM ŽÁDNÉ LIMIT. Na to, že terapie byla online, tak luxus. Seš super!
LUKÁŠ
Ahoj Moni, i já ti ještě jednou srdečně děkuji, že jsi mi pomohla odhalovat skrytá tajemství mého nitra, že jsi byla mým věrným posluchačem a také za opravdu moc příjemné setkání, moje duše ještě teď poskakuje.
EVA
Monika je úžasný charismatický člověk vyzařující pozitivní a milou energii. Lekce Qigong opravdu stojí za to vyzkoušet! Já po nich vždy cítím vnitřní klid a pohodu. Moje duše se usmívá 🤗 🌺🌞
L.
Monika je moje kamarádka a když jsem jednou měla děsně fyzické problémy, týkající se močového měchýře, tak jsem ji poprosila, zda můžeme terapii vést skrze něj. A funguje to! V terapii jsem si pořešila určité téma, které ve mě celý život vyvolávalo stísněnost, úzkost a blokování mě to v důležitých aspektech mého života. Ucítila jsem okamžité uvolnění jak v oblasti fyzické tak mentální. Již tato temnota nemá nade mnou moc. Jsem velice vděčná Monice a této prospěšné technice. Děkuji moc 🙏
KATKA
"Dobré ránko Moni,úplně jsi mě rozbrečela.....jdu do nového,děkuju ti za podporu.jeste jsem zapomněla napsat v referencí,že jsem u tebe a v tobě cítila absolutní bezpečí a jistotu a výjimečnou důvěru při terapii i když jsme se viděli poprvé. Terapie mi pomohla opravdu překročit několikaleté trápení a výčitek. Monika je užasná - pomáhá mi s řešením mých postojů k mužům. Ukázala mi nové vhledy a chápu ted lépe různé životních situace. Monika má dar přesného vcítění, trpělivosti, jednoduše vysvetlí složité věci. Ukázala mi lepší cestu, aby bylo mi bylo dobře samotné se sebou a ostatnimi. Mimo to mi dala mi povzbuzení v hluboký smysl věcí a naději."
ŠÁRKA
,Tolik absolvovaných masáží a cvičení a terapií a stále nic nepomáhalo, až Monice se podařilo dostat pod povrch a pomoci mě uzdravit svoji duši. Moje první setkaní s Monika Meliva bylo na lekci Qigongu, první dojem z Moniky ve mně vzbuzoval léčivý klid, mír, ticho, které jsem nesmírně potřebovala a vyhledávala , jelikož moje práce byla dost náročná na stres a různé tlaky ze stran klientů.. Další setkání mě k Monice přitáhl sám osud , už jsem nevěděla jak vyřešit mé neustále tlaky do zad , nemohla jsem spát na zádech , taková palčivá bolest pod lopatkou. Prošla jsem si již různými terapiemi , ale tahle mě oslovila úplně jinak . V přítomnosti Moniky jsem cítila uvolnění, při terapii jsme postupně odkrývaly co může být příčinou těch bolestí zad , s neuvěřitelnou lehkostí jsem se nořila do svých strachů, které vytvářely ty tlaky. Muselo to trvat několik let , protože ta bolest přicházela velmi pomalu a skrytě . Člověk si myslí, že má např. skřípnutý nerv nebo něco takového, ale již vím, že dlouho neřešené duševní útrapy se Vám promítnou nakonec do fyzického těla, protože když neslyšíte křičet duši o pomoc, musí přijít fyzická bolest !Terapii s Monika Meliva rozhodně doporučuji, je to jako když jdete se svojí nejlepší kámoškou nebo kámošem na kafé a cítíte se moc dobře a odpočatě , ale přitom se uzdravujete. Moc se těším na další posezení
Petra
ŽIJEME V BRITÁNII A VYUŽILI JSME S PARTNEREM TERAPIE ONLINE. Moc TI OBA DĚKUJEME za příjemně strávené chvíle. Mam teď VÍCE POKOJE V SRDCI a spoustu věcí CHÁPU JIŽ JINAK. JAK JE DŮLEŽITÉ BÝT KŘEHKÝM STVOŘENÍM, což jde JEN S JEMNĚ NALADĚNÝM PRŮVODCEM JAKO JSI TY. J v místě BEZPEČÍ A PODPORY, ČLOVĚK TI NEMUSÍ NIC VYSVĚTLOVAT, plně chápeš všechny pocity. POMOHLA JSI MI NAJÍT PRAMENY, O KTERÝCH JSEM NETUŠILA ANEBO KTERÉ VYSCHLY. I když to byly prvně mé SLZY, které z pramenů vytekly, teď už je ve spoustě míst VODA ŽIVOTA A VODOPÁDY UZDRAVENÍ. Sdílela jsem s tebou svůj životní příběh a během našich setkání, jsem si nikdy nepřipadala nepochopena anebo jako by ti můj život byl všedním Děkuji ti za vše a za vytvoření rozzářenějšího obrazu mého života.
NICOL
"Terapie s Monikou MI DODALA SÍLU A UVĚDOMĚNÍ. A pomohla odkrýt určitá trápení, SPOUSTU ODPOVĚDÍ NA SPOUSTU DOSUD NEZODPOVĚZENÝCH OTÁZEK Po poslední terapii jsem našla v duši klid. Přijala jsem skutečnost jak je a uvědomila jsem si, že jsem tu teď a tady, sama za sebe, pro lidi, kteří mě mají rádi a já je. MŮJ ŽIVOT PŘESTAL OVLÁDAT STRACH, NAOPAK SI UVĚDOMUJU, ŽE VŠE, CO SE BUDE DÍT, bude díky mě, díky tomu, co sama sobě a okolí dovolím. A tak se zatím děje. VĚNUJU SE SVÝM DĚTEM A MENŽELOVI a VÁŽÍME SI VÍC KAŽDÉ SPOLEČNÉ CHVÍLE, kdy máme jeden druhého. DOVOLUJI SI VÍC VYBÍRAT LIDI, S KTERÝMI CHCI TRÁVIT ČAS. Dovoluji si, protože můžu cokoliv, co si dovolím.Terapii s Monikou bych doporučila všem, kteří potřebují pomoci od velmi milého, vlídného a citlivého člověka. Moni, DĚKUJI TI ZA TVOU ENERGII, ZA TO, CO DĚLÁŠ.. VÁŽÍM SI, ŽE JSEM SE NA MOU CESTU MOHLA VYDAT PRÁVĚ S TEBOU a ŽE JSI MI POMOHLA UZDRAVIT DUŠI" S láskou,
Ivana
TRPĚLA JSEM PANICKÝMI ATAKAMI.: ZOUFALSTVÍ, BEZMOC A BEZNADĚJ bylo to jediné, co jem pociťovala. POPRVÉ V ŽIVOTĚ JSEM ZKUSILA ONLINE TERAPII a jsem vděčná, že osud mě k Monci zavedl. Hned po první terapii jsem cítila neskutečnou úlevu, PO NĚKOLIKA DNECH JSEM VYŠLA KONEČNĚ VEN NA VZDUCH, MEZI LIDI, začala fungovat a usmívat se, pro někoho možná běžná a normální věc, pro mě to byl opravdu problém a dny, kdy už jsem nevěděla kudy kam. I když ČEKÁ JEŠTĚ VELKÁ, DLOUHÁ A NE JEDNODUCHÁ CESTA, MONČA MI DALA BEZVADNEJ START A ZÁROVEN RESTART a "nakopnuti" k tomu ZAČÍT ZASE ŽÍT, NEJEN PŘEŽÍVAT. A je fajn vědět, že i když člověk musí pracovat hlavně sám se sebou, Monča je pro mě k dispozici kdykoliv a její slova vždy povzbudí!! Takže Moni, jedno obrovské DÍKY " KRISTÝNA
Kristýna
“Moni má dar intuice vypíchnout daný problém a pojmenovat ho. Terapie s ní není žádné povídání, ale OBOUSTRANNÁ AKTIVNÍ PRÁCE. Vždy se ponoří do problému tak hluboko, abych to v daný moment zvládla a pomyslně to vyčistíme. Odcházím s pocitem ÚLEVY. M. mi pomáhá ZNOVUOBJEVIT MOJI SÍLU, která se nachází pod nánosy různých zátěží A NEDOROZUMĚNÍ z minulosti a nefunkčních vzorců. Začínám mít pocit, že mám svůj osud ve svých rukou. V ČEM POCITUJU NEJVĚTŠÍ ZMĚNU JE VZTAHOVÁ STRÁNKA. NEMÁM UŽ POTŘEBU VYHLEDÁVAT LIDI, kteří MI NEPŘINÁŠÍ DOBRÝ POCIT nebo z nich NECÍTÍM, ŽE TO SE MNOU MYSLÍ DOBŘE a ani už se NETRÁPÍM TĚMI, U KTERÝCH BYLA KŘIVDA.
EVA
„Pracoval jsem 17 let souběžně jako projektový a datový analytik v IT sektoru a souběžně jako odborný asistent na vysoké škole. Vůbec jsem neřešil nějaké energie a pozitivno, protože jsem žil šťastný osobní i profesní život, ale s narozením 3. dcery se ze mne začala vytrácet energie a začaly se řešit peníze a práce. Mám naštěstí manželku, která ráda objevuje nové věci, takže objevila i Moniku Melivu a její cvičení. . Moc se nám líbilo, strávili jsme relax pobyt s čhikung, atak jsme přemýšleli, že bychom zkusili cvičit i DOMA podle tvého videa. Zprvu se nám to zdálo hodně peněz, ale zkusili jsme to. Zaplatili jsme ho, začali cvičit a po 14 dnech jsme si říkali, že nám dělá radost a že se nám zdá, že nám v těle vznikla nějaká zajímavá energie a pozitivno. Asi půl roku jsme cvičili tak 2x za týden, pak již méně, ale nedávno jsme si říkali, že to musíme a chceme před jarem obnovit, abychom mohli čerpat energii na sluníčku, až vysvitne v plné parádě. Hledali jsme i jiná videa, ale nic se nám nelíbilo tak jako tvoje video. Je AKORÁT TAK DLOUHÉ, PĚKNĚ NÁZORNÉ, ČISTÉ BEZ RUŠIVÝCH PRVKŮ, PĚKNÁ HUDBA. Rádi jsme si přečetli i TEXTY, které jsou zejména na začátku A EBOOK. Děkujeme za to. „
HONZA - IT sektor a odborný asistent na VŠ
Začnu parafrází. Kdo se bojí, nesmí do lesa. Kdo se bojí, může zkusit jít na terapii k Monice. Strach je hnací motor a bez něj to ani nejde. Důležité je, NAJÍT NĚKOHO, KDO VÁM S TÍM STRACHEM PORADÍ, POMŮŽE, VYSVĚTLÍ, A PROVEDE VÁS LÁSKYPLNĚ A BEZPEČNĚ CELÝM OČISTNÝM PROCESEM. Metoda EMI je naprosto luxusní A FUNGUJE! MOHU SROVNÁVAT S JINÝMI METODAMI. Mohu srovnávat s jinými metodami, které nechci uvádět, protože každý si najde toho svého a to svoje, čemu uvěří a co mu pomůže. MOHU JEN ŘÍCI, ŽE JSEM VYZKOUŠELA JIŽ SKORO VŠECHNO. Je to moje cesta...nikdy nekončící, protože jak ty slupky odpadávají, pod nimi jsou zase jiné, tudíž jsem stále na cestě a objevuji a poznávám a učím se stále dál. Jsem za to vděčná. Tohle je můj život. Moni má opravdu VELKÝ DAR VCÍTĚNÍ SE, NALADĚNÍ A POCHOPENÍ. DOKÁŽE PŘESNĚ NAJÍT A POJMENOVAT PROBLÉM. Vše s citem, láskou a laskavostí a respektem vůči každé bytůstce. Jsem jí neskonale vděčná a děkuji, že jsme spolu sdílely tento náš zážitek. Bylo to opravdu velmi silné.ULEVILO SE MI A MOJE DUŠE VĚDĚLA, ŽE JE SVOBODNÁ. A ten zbytek dne potom....naprostá a dokonalá nádhera a krása. NESKUTEČNÉ, CO SE DĚLO. ZÁZRAKY SE DĚLY. Moje zázraky = Vaše zázraky. Nejsem na světě sama pro sebe a tak k čemu by mi to bylo, kdybych to nemohla sdílet dál. TÍMTO VZDÁVÁM ČEST SVOJÍ MILÉ milé "sestřičce" , mému drahému motýlkovi: jsi úžasná, láskyplná a děláš to skvěle. Děkuji za Tvou pomoc. S láskou
Inka
Po terapii je mi podstatně lépe a cítím v hloubi duše naději. UŽ TO NENÍ TA OBROVSKÁ BOLEST, KTEROU JSEM SNAŽILA POSLEDNÍ 3 ROKY ZE SEBE DOSLOVA VYKŘIČET. Mám konečně chuť něco dělat a dokonce jsem si ráno koupila kytky. Díky tvé nesmírné laskavosti a pochopení, kdy jsi se mnou DOKÁZALA PROJÍT A UZAVŘÍT NEJBOLESTIVĚJŠÍ KAPITOLY MÉHO ŽIVOTA A NAJÍT VE SVÉ DUŠI ZASE NADĚJI. za které ti ještě jednou moc děkuji. I když se svojí duší "courám" už řadu let, až ty jsi se mnou prošla s lehkostí ty nejhorší momenty, které na ní uvízly. A za to jsem ti vděčná. P.S. Současně s tou nadějí, která se v mé duši objevila je tam někde v hloubce i pocit, že SE UŽ NEMUSÍM TRESTAT!!!. Nevím ještě jak, ale věřím, že se mi to povede. Podstatný je ten pocit, že bych to už mohla pustit a NEMUSELA se prohrabovat ve své duši a nekonečně se trestat prožíváním těch nejhorších momentů.
Dana
Má duše potřebovala pomoc. TAK DLOUHO JSEM SE TRÁPILA A TAK DLOUHO SE PTALA PROČ. AŽ TY JSI MI UKÁZALA, CO ZA TO MŮŽE… A ŽE EXISTUJE MOŽNOST, ZPŮSOB, JAK TO ZMĚNIT. SAMA BYCH K TOMUTO CÍILI NEBYLA SCHOPNA NIKDY DOJÍT. Jsou prožitky, které se uvnitř uzavřou a jen pomyšlení na ně ve vás vyvolává paniku a strach. TERAPIE S MONIKOU JE CESTA K UZDRAVENÍ. VYPLAVÍ SE VŠE (ano, je to velmi emočně bolestné), CO VÁS TRÁPILO CELÁ DESETILETÍ. TO OBROVSKÉ UVOLNĚNÍ, TA LEHKOST, CO NAJEDNOU CÍTÍTE. ... špatné a nezdravé vzorce jsou pryč a je tu něco nového, osvobozujícího. Nepochopitelné přesto skutečné.. Věřím, že všechno na světě má svůj čas a já můj čas právě využila. Někdy jsou cesty po kterých jdeme velmi zvláštně propojeny s bytostmi jakou je Monika. UŽ PRVNÍ SETKÁNÍ S NÍ BYLO TAK EMOČNĚ SILNÉ, ŽE S NAPROSTOU SAMOZŘEJMOSTÍ PŘIJMETE POMOC. Je tak empatická, tak vnímavá, tak chápající... Vím, že ještě není vše uzdraveno…. Proto jistě ještě využijí terapii k dalšímu posunu, ale ZA TO, CO TED PROŽÍVÁM A JAK SE CÍTÍM, TI MONI, PATŘÍ OBROVSKÉ DÍKY!
Marie
"MÁM ZA SEBOU NĚKOLIK ZKUŠENOSTÍ S RŮZNÝMI TERAPEUTY a musím říct, že s Monikou to byl OPRAVDU ZÁŽITEK, TAKTO DO HLOUKY JSEM SE NIKDY PŘEDTÍM NEDOSTAL. Při terapii jsem si UJASNIL MNOŽSTVÍ VĚCÍ, KTERÉ BRZDÍ MÉ VZTAHY S RODINOU A OSOBNÍ ŽIVOT. Samozřejmě problémy nezmizí jako mávnutím kouzelné hulky, je třeba na sobě neustále pracovat. Ale sezení s Monikou mi ukázalo směr, kterým se mám vydat. Musím následovat koně (Monika chápe).
VÍT
STRACH UDĚLAT CHYBU ...je to přesně týden, kdy jsem se svěřila do Moničiných rukou při ONLINE terapii, přivedl mě k ní YOUTUBE ALGORITMUS:) Díky její laskavosti odpadla ihned jakákoli obava z online setkání s neznámým člověkem - naopak jsem měla pocit dávného přátelství. BĚHEM TŘÍ HODIN TERAPIE PŘIŠLY RŮZNÉ "aha momenty“, společně jsme ZVLÁDLY UKOČÍROVAT STRACH, KTRÝ MI I PO 30ce SVÍRAL KRK Z POCITU, ŽE PROSTĚ UDĚLÁM NĚJAKOU CHYBU. PO TERAPII UŽ CÍTÍM VELKOU ÚLEVU v SITUACÍCH, KDY JSEM DŘÍV MĚLA SILNĚ NEKOMFORTNÍ POCIT a opět jsem díky tomu NAŠLA NADHLED, ÚSMĚV A REALISTICKÝ PŘÍSTUP... Byla to práce, uf, Moni... 🙂 RÁDA OPĚT S TVOU POMOCÍ ZAMAKÁM - TA VNITŘNÍ POHODA ZA TO STOJÍ… „
ANETA
JSOU OKAMŽIKY, KDY NEVÍME,JAK V ŽIVOTĚ DÁL, TOČÍME SE KRUHU, JSME NEŠTASTNÍ A NEDOKÁŽEME NAJÍT SÍLU Z TOHO KRUHU VYSTOUPIT. DÍKY MONČI JSEM TU SÍLU NAŠLA, POPRALA JSEM SE S URČITÝMII NELEHKÝMI KROKY …. … je to člověk, který mi SVÝM OBROVSKÝM SRDCEM A EMPATIÍ DODAL SPOUSTU ENERGIE pro překonání životních překážek i obecně do života.. JSEM UPŘÍMNĚ Šťastná, že jsem MĚLA MOŽNOST POTKAT A POZNAT ČLOVĚKA JAKO JE ONA, člověka plného pozitivní energie, víry v lepší zítřky a naděje.. Doporučuji všem z celého srdce potkat se s touto úžasnou osobou🙏
Alena
"Svůj nepříjemný pocit, ŽE JE SE MNOU NĚCO ŠPATNĚ, ŘEŠÍM UŽ DLOUHO a různými způsoby, které mi ne vždy pomohly. PO SEZENÍ S MONI, se mi na JEMNÉ A HLUBOKÉ ÚROVNI ULEVILO. Překvapilo mě, jak ve věcech (životních událostech), na které už jsem se dívala hodněkrát, jsme našly úplně NOVÉ ÚHLY POHLEDU. Monika terapii vede velmi zkušeně a laskavě, MÁ KRÁSNÉ NAPOJENÍ NA LIDI. CVIČÍM S NÍ QIGONG UŽ NĚJAKÝ TEN ROK, MÁM DŮVĚRU.“
Aleška
Moc bych chtěla poděkovat za osobní koučink. POKUD STOJÍTE PŘED NĚJAKÝM NÁROČNĚJŠÍM ŽIVOTNÍM ROZHODNUTÍM, POMŮŽE VÁS NASMĚROVAT. DŮLEŽITÉ OKOLNOSTI, KTERÉ SE MŮŽOU ZDÁT na 1. pohled zřejmé, nabudou na síle, kdy je řeknete nahlas a SOUČASNĚ ZJISTÍTE I SPOUSTU NOVÝCH INFOMRACÍ, kterými sami sebe překvapíte. Určitě doporučuji a Monice tímto i děkuji za vše! DÍKY ZA TO, ŽE SEŠ 🙂
PAVLA
Po koučinku s tebou se cítím ve vyšších vibracich, než obvykle bývám. VNÍMALI TO I DĚTI DOMA 😊.Děkuju ti moc za, BYLO TO OPRAVDU MOCNÉ. PŘIPADÁM SI JAKO KŮŇ VE STARTOVACÍM BOXU. bylo to opravdu mocné. Připadám si jak kůň ve startovním boxu. Věřím, že už nebudu jak slon v porcelánu a dokážu LÍP POPSAT DRUHÝM, CO CHCI.
JANA
"Terapeutka mi pomohla s "rozjezdem", když jsem byl kvůli stresu v práci dost na dně. Potvrdil jsem si, že je třeba změnit profesní zaměření a některé obecné postupy a přístupy (vůči sobě i ostatním). Pomocí rozhovoru (čím je klient otevřenější, tím je to snadnější) a speciáních technik mi pomohla uvolnit a odstranit zablokované emoce, traumata a vzorce chování, které jsou na nevědomých úrovních a bránily prosperitě, zejména ve zdraví, štěstí, hojnosti a dalších důležitých aspektech života".
ALEŠ
Koučing s Monikou předčil má očekávání. Díky rozhovoru jsem si ujasnila svůj záměr a možnosti jeho realizace. Velmi mne oslovil její laskavý a srdečný přístup, který odrážel opravdový zájem o mou problematiku. Zároveň Monika nabízela ukotvený praktický pohled na věc. Doporučuji obrátit se na ni každému, kdo zvažuje využití služeb profesionálního kouče.
KATEŘINA
Moc jsem si nedovedla představit, co koučink vlastně je? Pomohl mi překonat strach při hledání nové práce. Utříbila jsem si  myšlenky a hodnoty do jasnějších záměrů. Bylo to pro mne v této chvíli stěžejní. Teď lépe vím co chci a také co nechci. Určitě ještě využiji služby Moni, protože dokáže člověka navést přesně tam, kam potřebuje. NLP technika vcítění se do budoucnosti se mi moc líbila. Vše pro mne bylo nové, úžasné a její příjemná a empatická společnost velký bonus."
HANA