LEKCE QIGONG/ČCHIKUNG

PONDĚLÍ 17:00-18:30 KDE: PARK LUŽÁNKY, Brno, REZERVACE: 777983505 den předem. Lekce se koná za pěkného počasí.

STŘEDA  8:00-9:30 KDE: STUDIO Prostor na čas, Seifertova 22, Brno REZERVACE ZDE: www.prostornacas.cz, počet míst je omezen

CENA: 280,-/90 min

PERMANENTKA: 2500/10 lekcí/90min , platnost 4 měsíce

QIGONG/čchi kung je vhodné cvičení pro lidi, kteří trpí následujícím:

  • úzkosti a chronický stres
  • srdeční onemocnění, vysoký cholesterol a krevní tlak
  • bolesti a zranění svalů
  • bolesti kolen, osteoporóza
  • únava, málo energie a špatný spánek
  • ADHD a poruchy učení
  • špatně fungující imunitní systém
  • poruchy lymfatického, oběhového a zažívacího systému
  • jestliže jste starší a nemůžete vykonávat intenzivní cvičení

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZŮ

díky ONLINE LEKCÍM QIGONG úžasně klidná a vyrovnaná, připravená všemu čelit v klidu. V období covidu jsem pochopila, jak moc mi Qiqong pomáhá psychicky - Děkuji mockrát za všechno❤️❤️❤️
PAVLA
Qi gong úžasně ulevuje mé páteři, po každém cviku mně krásně vše zapadne kam má. Hodiny s Moni a její novinky jsou velmi inspirativní a k zamyšlení.. Cítím se mnohem lépe zdravotně, mé tělo se opravdu uzdravuje
Veronika, Siemens
"Delší dobu bojuju úspěchem) S MASIVNÍ ÚNAVOU. STRES a sedavé zaměstnání, zablokovaná hrudní PÁTEŘ a problémy, o kterých vám DOKTOR bude tvrdit, že se NEDÁ SE S TÍM NIC DĚLAT. To mě přivedlo ke cvičení Qigong a následně i TaiJi. Při Qigongu u Moniky jsem teprve zjistil, jak to asi má vypadat. Spojení řízené meditace, cvičení a správného dýchání mělo NETUŠENÝ EFEKT, KTERÝ MI POMOHL ODEMKNOUT PŘÍVAL ENERGIE. U mě osobně sice jenom na následující 2 dny, ale i tak to stojí za to."
Tomáš, Moravia
Jestli hledáte něco, co vás nakopne i bez toho, abyste museli šňupat, tak si učitě přijďte zacvičit Qigong s Monikou. Mimo to, že je skvělá lektorka, tak její hluboké oči a sametový hlas vás dostanou do kolen. 🙂
Tom
Qigong vnímám jako zdroj životní energie a uvolnění. V těžkém životních období jsem se díky němu najednou začala cítit čím dál lehčeji a uvolněněji. Qi gong mi pomohl projít zásadními životními změnami tak, abych je překonala s klidem a smířená s životem a zkouškami. Energie námi vytvořená při cvičení je vždy úžasná. Po cvičení se cítím tak krásně a uvolněně, že nic nepotřebuji, jen být..  Druhý den se cítím, že létám a vyrovnanost a klid mi pomáhá se poprat se starostmi všedního dne po celý týden. Za tento pocit velmi děkuji!
Hana, Siemens
"Co mi kurz Qigong přinesl do života? ZKLIDNĚNÍ, ODVAHU, techniku na probouzení těla po ránu, koncentraci ducha, techniku na zbavení srdce hněvu.  Jako největší přínos cítím  znovunalezené SPOJENÍ S MÝM TĚLEM. Vše co jsem dříve hledala někde ve svém okolí, u lidí, v knihách či filmech nebo na internetu, VŠE NYNÍ NACHÁZÍM UVNITŘ SAMA SEBE. Qi gong mi jen pomohl se k tomuto zdroji dostat. Moniko, děkuji. Vždycky pro mě budeš člověk, který mě zavedl k prameni a ukázal mi, jak z něj pít."
Lucie Siemens
Chci moc poděkovat naší firmě za lekce Qi gong s Moni. Chodím už na 3. kurz a  přináší mi plno energie navíc pro běžný život. Líbí se mi, že lekce nejsou jen o cvičení, ale že se tam dozvím taky něco zajímavého a odborného, hlavně proč a jak správně cvičit k čemu každý cvik prospívá.
Hledala jsem lektora tohoto cvičení, ale mé hledání bylo marné. Moni mě naprosto okouzlila. Moc se mi líbí její individuální přístup a důraz na správné provádění cviků. Její komplexní lekce, které jsou mnohem víc než suché cvičení. Pomáhá mi po všech stránkách, působí pozitivně na tělo i psychiku. Inspiruje mě natolik, že se snažím cvičit také doma a častějji. RANNÍ lekce jsou ideálním startem do nového týdne." Děkuji!
Ariana, Moravia
Qi gong mi dává pocit stability a blízkosti k sobe i ostatním lidem... Líbí se mi, že součástí je automasáž a meditace na závěr. Na těchto lekcích je moc příjemné, že Monika vnáší do cvičení klid, vyrovnanost a cit pro vedení lidí.
Petra
V poměrně krátkém čase si procvičím celé tělo. Cviky vypadají jednoduše, ale jsou efektivní. ONLINE kurz mi pomáhá při mém BOJI S OBEZITOU. Nemám chuť na jídlo a chce se mi víc cvičit. Dokonce se na cvičení těším! Také nejsem tolik VZNĚTLIVÁ A VZTEKLÁ 🙂 Lépe se soustředím v zaměstnání (pracuji v kanceláři) a jsem schopná rychleji reagovat. Pociťuji nával pozitivní energie.  NEBOLÍ MĚ ZÁDA A KRČNÍ PÁTEŘ" IVA.
S láskou Iva
Iva