Unaveni ze stresu a napětí? tíží vás myšlenky, zdraví, nespavost, úzkosti a různé bolestI? 

 

Představte si, že vaše tělo znovu objevuje svou vnitřní sílu... 💪✨ Jste připraveni na transformaci, která vás přenese do světa hlubokého uzdravení a nekonečné vitality?

Naučím Vás účinné techniky, které vás nabijí energií, ulevíte si od napětí a zklidníte se během pár minut.
Zjistíte, že ZŮSTAT MLADÍ A ZDRAVÍ je mnohem snadnější, než jste si mysleli. I vy budete opět zdraví, plni enegie, klidu a budete spát jako miminko

Možná i Vy trpíte bolestmi, duševním nepokojem nebo zdravotními potížemi. Vím, jaké to je. Zažila jsem psychickou krizi až po stavy na pokraji života a smrti. Bývalá jsem závislá a úzkostná. Ztrácela jsem se v rozdílných radách lékařů a odborníků. A nic nepomáhalo. To bylo předtím než jsem objevila léčivou sílu zvuků, vibrací a QiGong. Díky tomu jsem se dokázala sama uzdravit.

A vy to dokážete také.  Navíc znovu nazleznete svoji ztracenou vnitřní sílu, mentální jasnost a vyrovnanost. Jsem živým příkladem toho, jak pozitivně Qigong/čchi kung může změnit i Váš život. Dnes jsem naprosto zdravá a plná energie. Díky síle Qigong/čchi kung jsem vybudovala svou kariéru od nuly. Jsem vyhledávaným koučem a certifikovaným lektorem Qigong se skvělými výsledky. Vymanila jsem se závislostí a mám milujícího partnera. 

 

Představuji vám komplexní online kurz "Qigong pro zdraví a harmonii".

co získáte pořízením tohoto kompletního online kurzu:

 • ZBAVÍTE SE BOLESTÍ, ÚNAVY A NAPĚTÍ
  úlevu pocítíte velmi brzy!
 • JEDINEČNÉ SESTAVY QIGONG/čchi kung
  Naučíte se technicky cvičit jednotlivé cviky i DÝCHÁNÍ. Všechno je pro vás přesně a jasně popsáno a označeno.
 • OMLÁDNETE
  Budete se cítit a vypadat mladší! Výzkumy prokázaly, že Qigong může biologicky omladit vaše tělo a orgány.
 • KLIDNÝ SPÁNEK
  Pravidelným protažením se uklidníte a ZAJISTÍTE SI klidný spánek.
 • LEPŠÍ ZDRAVÍ NA CELÝ ŽIVOT
  budete ohromeni, jak kurz Qigong pomůže vylepšit vaše fyzické i duševní zdraví
 • DETOXIKUJETE SE A ZHUBNETE
  DETOXIKACÍ, ZDRAVÍ vašich orgánů a efektivní HUBNUTÍ

266 minut cvičení. 5 ebooků. 6 meditací.

Mé kurzy a terapie absolvovali stovky lidí, /jejich zkušenosti a recenze jsou zde na webu./ Mojí meditací si stáhlo více než 840000 lidí, jako jste vy a je nejsledovanější v Česko-slovensku. Mám dar přeměnit stres a napětí v klid a uvolnění.

KDYŽ NĚCO FUNGUJE, CHCI SE O TO PODĚLIT.  UČTE SE S ODBORNÍKEM.

 

co obsahuje ČLENSKá SEKCE:

 • rozcvička
  9 minut rozcvička, pomocí které si protáhnete tělo a naladíte na každé další cvičení
 • automasáž
  7 minut automasáž, kterou promasírujete energetické body, uvolníte bloky v meridiánech a celém těle, aby se vaše čchi rozproudila a doplnila rovnoměrně do celého těla
 • detoxikační a omlazující cvičení
  9 minut detoxikačního cvičení, o kterém se traduje, že když Boddhidarmu v Číně otrávili jedem, díky cvičení této sestavy otravu přežil. Silně detoxikuje tělo od letitých důsledků špatného stravování, nánosů chemie a antibiotik. Díky tomu omlazuje všechny vnitřní orgány a člověk opravdu i mladší vypadá, nejen, že se tak cítí.
 • zklidňující cvičení tai čchi
  11 min zklidňující plynoucí sestavy, Obsahuje 18 cviků Tai chi. Nejlépe si ji vychutnáte v přírodě, někde na zahradě, u vody nebo v lese, protože je klidnější než čchi kung, vypnete u ní hlavu. Má svůj osobitý příběh, který u cvičení uslyšíte a je velmi transformační. Umí opravdu účinně zklidnit a rozhýbat vaše touhy a přání a uvést je do reality. Což je už ověřeno stovkami klientů.
 • Osm kusů brokátu SHAOLIN 1. /JEN S HUDBOU/
  17 min sestava, natočená a sestříhaná profesionálním kameramanem s jednotlivými detaily a popisem cviků. Perla a asi nejznámější sestava čchikungu, proto existuje mnoho verzí tohoto cvičení. Naučíte se zde shaolinskou, kterou považuju za nejúčinnějších ze všech, co jsem se učila. 8 cviků s mimořádnou hodnotou a velmi blahodárných vlivem pro zdraví všech vnitřních orgánů. Byla odedávna používana pro pěstování DLOUHOVĚKOSTI, ODSTRANĚNÍ NEMOCÍ Z TĚLA A UPEVNĚNÍ PSYCHICKÉ KONDICE. Buduje obrovskou životní sílu a energii a pocítíte to velmi brzy při pravidelném cvičení
 • osm kusů brokátu shaolin 2. /s mluveným doprovodem/
  23 min ta samá sestava, tentokrát s mým mluveným doprovodem a přesným popisem cviků pro ZAČÁTEČNÍKY. Jakmile se ji naučíte, můžete přejít na první sestavu jen s hudbou a užít si její MAGICKÉ ÚČINKY na maximum. VELMI ULEVUJE NAPŘÍKLAD OD BOLESTI ZAD. DÍKY KTERÝM SE PROPOJÍTE SE SVÝM TĚLEM A OBJEVÍTE SVOU SKRYTOU ENERGII, BUDETE OPĚT SCHOPNI DĚLAT VĚCI JAKO PŘED TÍM NEŽ JSTE ONEMOCNĚLI NEBO JSTE SE ZRANILI.
 • sestava pro každodenní rutinu
  15min cvičení pro skvělý start do nového dne. Anebo pro zklidnění po celém dni. Cviky jsou uspořádány tak, aby vám dodaly energii a zároveň klid. Je tedy jedno, zda budete cvičit ráno či večer.
 • EBOOK OSM KUSŮ BROKÁTU
  22 stránková kniha, kde se dozvíte, jak přesně a správně, VČETNĚ SPRÁVNÉHO DÝCHÁNÍ, cvičit jednotlivé cviky nejznámější sestavy. K čemu slouží cviky a které orgány posilují.
 • EBOOK TEORIE, JAK SPRÁVNĚ CVIČIT ČCHIKUNG
  5 stránková stručná kniha s doporučeními od certifikované lektorky, jak správně cvičit, a neublížit si. Dozvíte se detailně o ZÁKLADNÍM POSTOJI. Je velký rozdíl cvičit čchikung napůl nebo dokonce špatně a dělat to od začátku správně. Využijete tak jeho účinky opravdu na 100%.
 • EBOOK MISTROVSKÉ BODY
  7 stránková praktická kniha pro lokalizaci bodů na těle, které můžete praktikovat z pohodlí domova a jednoduše tak VYLEPŠIT TŘEBA SVŮJ SPÁNEK A NĚKTERÁ ONEMOCNĚNÍ NEBO ZMÍRNIT BOLESTI.
 • EBOOK JAK ZÍSKAT KLID A ENERGII NA 3DNY A LEPŠÍ ZDRAVÍ NA CELÝ ŽIVOT
  29ti stránková knih, díky které zjistíte proč čchikung cvičit, jaké VÝZKUMY prokázaly jeho účinky v léčbě nemocí a V ČEM POMŮŽE I VÁM. Protože opakování je matka moudrosti a tento ebook jste si možná někam stáhli ode mě zdarma. Takto ho máte pohromadě v členské sekci.
 • Meditace spojení se svou duší
  30ti minutová meditace. Je to můj BESTSELLER A NEJSLEDOVANĚJŠÍ meditace NA YOUTUBE v ČR , která má již 850tis. stáhnutí, vedená příjemným hlasem. Což není tak jednoduché najít :). Díky ní se e ponoříte do hloubky své duše a můžete zažít to, co nikdy předtím, jak uvádí stovky lidí v komentářích. ZAŽIJETE VNITŘNÍ KLID a připraví vás na krásný spánek a šťastnou budoucnost.
 • řízená relaxace pro uvolnění celého těla
  30 minutová řízená relaxace, díky které uvolníte stres a napětí a budete se cítit uvolněně.
 • meditace uzdravení vnitřního dítěte
  17ti minutová oblíbená meditace, Díky ní můžete uzdravit své pocity ÚZKOSTI, NEKLIDU, STRACHU, OSAMĚLOSTI. Tím se vylepší kvalita vašeho života. Meditací uzdravení vnitřního dítěte existuje spousta, protože je jedním z nejsilnějších terapeutických nástrojů, ale tato je vedená přímo zkušenou terapeutkou, tzn. ví, co, jak a proč dělá a říká. 🙂
 • MEDITACE UZDRAVENÍ VZTAHŮ MEZI ŽENOU A MUŽEM
  17ti minutová meditace při nefungující KOMUNIKACI A SOULADU VE VZTAHU, nedostatku SEBEVĚDOMÍ, SEBEÚCTY a SEBEHODNOTY. Můžete díky ní zažívat integritu uvnitř sebe a tím i HARMONII VE SVÝCH VZTAZÍCH A PŘIVOLÁNÍ PARTNERA DUŠE.
 • JAK SE ZBAVIT BOLESTI HLAVY
  12ti minutové video, kde se naučíte, jak se zbavit bolesti hlavy pomocí čchikung a automasáže. Video, které jsem pro vás natočila s exstraligovým hokejistou, aby bylo zábavnější.

CENA ONLINE KURZU 4490,-

vstup do členské sekce je časově neomezený!

MÁTE HO NAPOŘÁD - narozdíl od jiných online kurzů, kde platíte měsíční členství. ušetříte tedy své peníze!

 

+ BONUSY/DÁRKY

které získáte s tímto ON-LINE KURZEM ZDARMA:

+ malý ONLINE KURZ ZVUKOVÝ QIGONG - který PODPOŘÍ VAŠE UZDRAVENÍ A samostatně ho prodávám za 1590,- zde.

OBSAHUJE:

30 min Qigong/čchi kung cvičení  “Léčivé zvuky” - praxe vedená slovem ve stoje
36 min Meditace “Léčivé zvuky” - relaxační praxe
13 stran Ebook “Léčivé zvuky” - teorie a techniky, jak cvičit a používat zvuky pro léčení

 

A TOTO VÁM VZKAZUJÍ LIDÉ, KTEŘÍ CVIČÍ PODLE KURZU:

"V poměrně krátkém čase si procvičím celé tělo. Cviky vypadají jednoduše, ale jsou efektivní. ONLINE kurz mi pomáhá při mém BOJI S OBEZITOU. Nemám chuť na jídlo a chce se mi víc cvičit. Dokonce se na cvičení těším! Také nejsem tolik VZNĚTLIVÁ A VZTEKLÁ 🙂 Lépe se soustředím v zaměstnání (pracuji v kanceláři) a jsem schopná rychleji reagovat. Pociťuji nával pozitivní energie.  NEBOLÍ MĚ ZÁDA A KRČNÍ PÁTEŘ"
Iva
"Všem mohu jen doporučit. Když jsem kvůli covidu nemohla chodit cvičit, začala jsem minimálně 3-4 x týdně (někdy i více) podle ONLINE kurzu QIGONG pro ZDRAVÍ A HARMONII cvičila, a byla jsem nadšená. Nejen, že mi bylo příjemně na duši, ale vrátil se mi do života i velmi příjemný pocit pohody. "
Jana
"Delší dobu jsem bojoval s MASIVNÍ ÚNAVOU. Prožíval jsem STRES a sedavé zaměstnání, zablokovaná hrudní PÁTEŘ a problémy, o kterých mi DOKTOR tvrdil, že se S TÍM NEDÁ NIC DĚLAT. To mě přivedlo ke cvičení Qigong a následně i TaiJi. Při Qigongu u Moniky jsem teprve zjistil, jak to asi má vypadat. Spojení řízené meditace, cvičení a správného dýchání mělo NETUŠENÝ EFEKT, KTERÝ MI POMOHL ODEMKNOUT PŘÍVAL ENERGIE. U mě osobně sice jenom na následující 2 dny po cvičení, ale i tak to stojí za to."
Tomáš

ONLINE KURZ OBSAHUJE NĚKOLIK ZNÁMÝCH I méně známých SESTAV. Tyto dokonalé sestavy jsou staré TISÍCE let. Existuje spousta různých modifikací a verzí tohoto cvičení. Už jsem jich vyzkoušela i učila desítky.... Prošla jsem touto nevyšlapanou cestou, abych se je naučila přímo u mistrů. A NYNÍ JE NAUČÍM V TOMTO KURZU I VÁS.

 

Možná si říkáte, že tyto informace najdete i jinde a zdarma. 

Ano, najdete. Ale v tomto kurzu jSOU KOMPLETNÍ, tzn. kontinuálně vás vedu hlasem ke správnému a detailnímu provádění cviků a dýchání.

 

Správné dýchání a popis přesného vykonávání jednotlivých cviků přímo

od CERTIFIKOVANÉ LEKTORKY. a tím MÁTE I jistotu, že si neublížíte.

LÉTY PROVĚŘENÉ PRAXÍ A STOVKAMI KLIENTŮ.

Ušetříte si tak desítky hodin prohledávání internetu, které byste jinak mohli věnovat něčemu mnohem plodnějšímu.

Ačkoliv cviky vypadají na první pohled velmi jednoduše, GENERUJÍ OBROVSKOU LÉČIVOU SÍLU.. Při nesprávném použití může být tak velká síla i destruktivní. Možná i vy jste se při pohybu někdy zranili. I já jako instruktor jógy jsem si jednou zablokovala plotýnky a to je bolest a omezení, kterou nechcete. Od té doby jsem velmi opatrná a VEDU LEKCE TAK, abych neublížila jsem ani sobě ani žádnému klientovi. 🙂 Dávám velký důraz na SPRÁVNÉ PROVÁDĚNÍ JEDNOTLIVÝCH POHYBŮ.

Učte se čchikung cvičit správně s CERTIFIKOVANÝM LEKTOREM v pohodlí domova nebo zahrady. Ušetříte čas na cestách za lekcemi čchikung.

Dýchání v čchikungu je velmi specifické a důležité. Povedu vás krok za krokem a naučím vás také správně dýchat a jak zkoordinovat dech a pohyb tak, aby jste si neublížili a vytěžili z toho pro sebe maximum.

 

OBJEDNEJTE SI ONLINE KURZ QIGONG PRO ZDRAVÍ A HARMONII TEĎ

Nechte se inspirovat a najděte si čas na sebe. Vaše tělo a mysl vám budou vděčné. Není to jen o slovech, ale o akcích, které podnikneme. Každý z nás si zaslouží čas a péči, které nám pomohou dosáhnout vyváženosti a blaha.

JE TO ONLINE KURZ, KTERÝ MŮŽE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT A TAKOVÉ VĚCI SE NEODKLÁDAJÍ. 🙂