KONTAKTUJTE MĚ:

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

CENA 

Při 1. setkání - půlhodina je zdarma

1,5 h - 1700,-

2 h - 2200,-

2,5 h - 2500,-

3 h - 3000,-

zvýhodněný balíček

3 X 1,5 hodiny 4500,- (ušetříte 600,-) - platný 4měsíce

3 x 2 hodiny 6000,- (ušetříte 600,-)

5 x 1,5 hodiny   7900,- (ušetříte 600,-) - platný 7 měsíců

5 x 2 hodiny 10000,- (ušetříte 1000,-)

 

návratnost investice vložených peněz do koučinku je 500-700%

KDY VÁM KOUČINK/TERAPIE MŮŽE POMOCI 

přečtěte si REFERENCE NÍŽE

Vzdělání a kvalifikace:
* Kurz Kouč osobního rozvoje II. stupeň, certifikace AKOR® a MŠMT (2018)
* Terapeutický výcvik Hluboká práce s duší: konstelace, voice dialog, EMI
* Kurz Osobní talent, certifikace AKOR® (2018)

Jsem lektorkou QIGONG, jógy a osobním koučem.

Díky své dlouholeté praxi, cvičení, meditacím a práci s životní energií “Qigong (čchikung)”, pomáhám lidem vybudovat svou osobní sílu, stabilitu a sebedůvěru, aby si mohli s lehkostí plnit své sny.

Mým krédem je hluboký vhled, opravdový a lidský zájem o vás a má osobní podpora při životních změnách.

 

 • Potřebujete udělat změnu, ale bojíte se
 • Nebaví vás práce a hledáte smysl a naplnění
 • Stále nemůžete nalézt toho správného partnera/partnerku
 • Chcete začít nový život po rozchodu a rozvodu
 • Říkáte ANO, když by jste měli říct NE
 • Cítíte smutek a úzkost
 • Pochybujete o sobě, máte nízké sebevědomí a chcete ho zvýšit
 • Cítíte se ve stresu, neklidní a nemocní
 • Chcete se naučit ovládnout své emoce a zvládat životní situace
 • Chcete se naučit lépe komunikovat s lidmi
 • Máte všechno a přesto vám stále něco chybí? 
 • Potřebujete novou energii a impuls do života
 • Chcete se naučit relaxovat
, Moni, taky jsem pracovala s různými lidmi. Určite mělo určitý smysl je v daný okamžik potkat. Ale nikdo neměl tak rychlé posuny k lepšímu v rámci jedné konzultace jako ty. Jdeš do to s neuvěřitelnou láskou a hloubkou. Máš velký dar od Boha. Super, že si ho s námi rozvíjíš 🙏🏼Já jsem hodně opatrná a pomalejší. Ale i tak klepy klep se mi zdá, že mám zase trochu moji jiskru v oku😉. Servala si ze mě nějakou slupku, která zakrývala mě skutečnou. Dostávám se postupně a pomalu k sobě, ke své podstatě a lásce k druhým. Chce se mi v posledních dnech téměř každý večer plakat a pláču. Pomáhá mi to. Posiluje mě to. Napsal to moc hezky Jirka. Úplně mi to vehnalo slzy do očí. Jsi úžasná❤️ Díky 🙏🏼, Eva
Eva
"Moniko, jak víš, jsem muž stále hledající a pracoval jsem s více kouči a rozličnými výsledky. Koučink s tebou je však na zcela jiné úrovni, která se nedá v žádném případě srovnávat s mými předchozími zkušenostmi. Nepředkládáš mi objektivní „pravdy“, ale s tebou vždy naleznu jasné odpovědi na své otázky, ukryté hluboko ve svém nitru. Již po první konzultaci došlo v mém životě k zásadním pozitivním změnám a ujasnil jsem si svoje hodnoty a priority. Oceňuju, že přestože řešíme vážné záležitosti a jsem si jist, že tato činnost je pro tebe posláním, vždycky je to příjemný a zábavný dialog. Nečekám zázraky, ale ukazuješ mi cestu, po které musím jít sám. Jsem vděčný za to, že se na tebe vždy znovu obrátit, když bloudím v temnotách a díky tomu opět nabrat sílu, energii a motivaci na cestu ke světlu. A za to ti chci moc poděkovat." Jirka
JIrka
Moc jsem si nedovedla představit, co koučink vlastně je ? Pomohl mi překonat strach při hledání nové práce. Utříbila jsem si  myšlenky a hodnoty do jasnějších záměrů. Bylo to pro mne v této chvíli stěžejní. Teď lépe vím co chci a také co nechci. Určitě ještě využiji služby Moni, protože dokáže člověka navést přesně tam, kam potřebuje. NLP technika vcítění se do budoucnosti se mi moc líbila. Vše pro mne bylo nové, úžasné a její příjemná a empatická společnost velký bonus."
Hanka
Koučing s Monikou předčil má očekávání. Díky rozhovoru jsem si ujasnila svůj záměr a možnosti jeho realizace. Velmi mne oslovil její laskavý a srdečný přístup, který odrážel opravdový zájem o mou problematiku. Zároveň Monika nabízela ukotvený praktický pohled na věc. Doporučuji obrátit se na ni každému, kdo zvažuje využití služeb profesionálního kouče.
Katka
Moc bych chtěla poděkovat za osobní koučink. Pokud stojíte před nějakým náročnějším životním rozhodnutím, pomůže Vás nasměrovat - důležité okolnosti, které se můžou zdát jako zřejmé nabudou na síle v momentě, kdy je řeknete na hlas a současně zjistíte i spoustu nových informací, kterými sami sebe překvapíte. Určitě doporučuji a Monice tímto i děkuji za vše! Za to, že seš :)
Pavla
"Monika se objevila jako blesk z čistého nebe -  přesně v okamžik kdy jsem to nejvíc potřebovala! Jak se rika na vse si clovek musi prijit sam ale neni nad to mit vedle sebe pritele s těmi spravnymi správnými otázkami. Popovidaly jsme si jako bychom se znaly dlouhou dobu. Monika mi pomohla ujasnit si priority a to kam směřuji. Doporučuji a děkuji z celého srdce."
Veronika
Jsou okamžiky, kdy nevíme jak v životě jít dál, točíme se v začarovaném kruhu, jsme sami v sobě nešťastní a nedokážeme najít sílu z toho kruhu vystoupit.. Díky Monči jsem našla sílu poprat se s určitými nelehkými kroky v mém životě… je to člověk, který mi svým obrovským srdcem a empatií dodal spoustu energie pro překonání životních překážek i obecně do života.. Jsem upřímně šťastná, že jsem měla možnost potkat a poznat člověka jako je Monča, člověka plného pozitivní energie, víry v lepší zítřky a naděje.. Doporučuji všem z celého srdce potkat se s touto úžasnou osobou🙏
Alena