Jak na omlazující QI GONG/čchi kung a hubnutí

Jak na omlazující QI GONG/čchi kung a hubnutí
 
 
Je vzrušující, jak velký vliv může STRES na ukládání tuku v těle a stálý vnitřní KLID pozitivní výsledky při zdravém hubnutí. Stres, který se ukládá v oblasti břicha, vytváří pomalý metabolismus. Toužíte-li po změně, ale NEMÁTE ENERGII a ČAS CHODIT CVIČTI QIGONG/ČCHI KUNG, domácí ONLINE KURZ vám přinese vám okamžitý klid, energii, omlazení a menší bříško během 12minut denně.
 
Naučím vás snadnou cestu, jak se cítit klidnější, spokojenější, plní energie, ALE UDĚLAT TO MUSÍTE SAMI. Udělejte 1. krok a VSTUPTE DO ONLINE KURZU zde.
 
Udělejte si chvilku a vyzkoušejte tyto ověřené cviky.
1. Hluboké břišní dýchání. Toto cvičení zvyšuje metabolismus a odstraňuje stres. Stres obecně je jedním z největších faktorů přibírání na váze. Cviky pro dosažení vaší nejzdravější hmotnosti. Tady je pár mých oblíbených cviků, které hned teď vyzkoušejte.
 
Obě ruce si položte na podbřišek. Při nádechu dovolte dechu, aby klesl do břicha. Zhluboka se nadechněte a vnímejte, jak se břicho rozšiřuje. Zcela vydechněte a stiskněte břicho směrem k páteři. Dýchání do podbřišku masíruje všechny vnitřní orgány a posiluje trávení.
 
2. Qi masáž – Toto je další cvičení, které přináší cirkulaci a energii do vnitřních orgánů pro zvýšení metabolismu.
Když jsou orgány plné energie, náš metabolismus se omladí a funguje s mladistvějším elánem.
 
Obě ruce držte na podbřišku přímo nad pupkem. Masírujte břicho v kruhu pomocí dlaní a pevného tlaku.
Kružte s proudem trávení, jděte po směru hodinových ručiček – jděte nahoru po pravé straně, pohybujte se přes horní část břicha a dolů po levé straně břicha.
Masáž břicha přináší cirkulaci a průtok krve do této oblasti těla, posiluje trávení.
 
3. Tygr – tento cvik posiluje největší svaly v těle (boky, hýžďové svaly, nohy). Kombinace tohoto cvičení na budování svalů s hlubokým dýcháním má úžasný účinek na metabolismus.

Postavte se s nohama na šířku ramen, zvedněte obě ruce nad hlavu. Pomalu si dřepněte a pokrčte kolena tak hluboko, jak jen pohodlně dokážete. Když jdete do tohoto hlubokého ohnutí kolen, stáhněte ruce dolů k podlaze. Poté se nadechněte, postavte se dozadu a zvedněte se pažemi a rukama. Opakovat.

4. Plynulé cvičení podobné Tai Chi, které soustředí energii (čchi) do břišní oblasti. Opět je to další způsob, jak zvýšit metabolismus a zbavit se stresu z mysli a těla. Postavte se s nohama na šířku ramen. Natáhněte obě paže před sebe, ve výšce břicha. Poté zakroužte pažemi ven a dokola do stran a přiveďte je zpět k pupku. Pohybujte pažemi a rukama v tomto kruhovém vzoru. Vnímejte, jako by paže pluly po hladině vody. Když přitáhnete ruce k sobě, pomůže to soustředit energii do spodní části břicha a zbavit se stresu.

Udělejte 1. krok a VSTUPTE DO ONLINE KURZU zde.

Jmenuju se Monika Meliva a jsem terapeutkou a lektorkou Qigong. Učím lidi rozproudit vlastní zdroje životní síly a energi, aby si s lehkosti mohli plnit své sny. Své podvědomé bloky ohledně své váhy, můžete efektivně odstranit také při osobní terapii se mnou naživo nebo online.

Vždy pak přichází výrazná úleva a potřeba cokoliv držet, i kila navíc.
 

Těším se osobní setkání s vámi!

Monika Meliva

MONIKA MELIVA je terapeutkou, koučkou a lektorkou QIGONG. Specializuje se na terapii traumatu, vedení kurzů a meditací a relaxační pobyty. Její vášní je učit lidi objevovat a ROZPROUDIT SVOU stagnující životní energii, aby si mohli s lehkostí plnit své sny. Můj příběh si přečtěte zde >>
Komentáře