relax pobyty 2024 

beskydy,

mallorca

BESKYDY -pobyt v horách 1.-4.8.2024

MALLORCA - pobyt u moře 28.9.- 4.10. 2024

veškeré informace jsou níže - ROLUJTE 🙂

 

REZERVUJTE A VÍCE INFO ZDE: : miroslaveliky@protonmail.com

TELEFONICKY: 77798505 Monika Meliva

 

beskydy

KDY: 1.- 4. 8. 2024

KDE: v samém srdci Beskyd

UBYTOVÁNÍ: v hotelu Horní Bečva. v pokoji po 2, Podívejte se sem.

 • CENA/osobu: 7900,- ZAHRNUJE: ubytování 4dny a 3noci
 • STRAVA: plná penze
 • CVIČENÍ: 6 lekcí Qigong/čchikung s meditací

rezervace a info: miroslaveliky@protonmail.com

MALLORCA

KDY: 28.9. - 4.10.2024

KDE: /poklidné místo Paguera s nádhernou "karibskou" pláží a bělostným pískem/. Podívejte se na PLÁŽ A OKOLÍ ZDE.

UBYTOVÁNÍ: 4**** hotel 100m od pláže

 • CENA/osobu: 19400,- /v pokoji po 2/ anebo 26600,-/single ZAHRNUJE:
 • ubytování se snídaní ve 4hvězdičkovém hotelu 
 • transfery Brno-Vídeň-Brno + transfery na Mallorce
  organizaci pobytu
  každodenní ranní QIGONG/ČCHI KUNG  na pláži s meditací
 • LETENKA: cena letenky není zahrnuta v ceně pobytu, protože se stále mění její cena. LETENKA Vídeň-Palma-Vídeň /10kg palubní zavazadlo/ 3900,- k 2.3.2024. Její zakoupení pro vás rádi zařídíme.

STRAVA: snídaně je v ceně, jinak  VLASTNÍ, v blízkosti jsou restaurace a obchody

rezervace a info: miroslaveliky@protonmail.com

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
REFERENCE z pobytů

Byla jsem poprvé na takovém víkendu. Jsem příjemně překvapená, nabitá spoustou pozitivní energie, zralaxovaná. Bylo hodně inspirace!

Zuzka

"Cvičit v kamenném kruhu na krásné louce s lesními jahůdkami, polním kvítím, obklopené lesem, bylo něco nepopsatelného ..... Čas zdeplynul pomaleji než jinde.... Bylo to moc krásné, stálo to za to.... DÉKUJEME!"

Eva

"Když jsem dostala nabídku na dovolenou s Moni a Qigongem, neváhala jsem - s touto dvojkou bych jela kamkoliv :). Loni to byla Lefkáda, letos padl los na Toskánsko. Zpočátku se mě zmocňovaly poznávací touhy, ale "brzy" (trvalo mi to 4 dny) jsem pochopila, že tato dovolená je o úplně jiném poznávání... poznání smyslu života, poznání sebe sama.... Tak jsem se v tomto úžasném prostředí dostala do stavu totálního vypnutí, což se mi ještě na žádné dovolené nepodařilo. Díky, Moni, bez tebe by qigong neměl tu pravou čchi!"

Leona

"Cvičení Qi gong s Monikou bylo nad očekávání přínosné. Během lekce jsem cítil nárůst energie, která mi obvykle chybí. Doporučuji každému. Koncentrace  při provádění jednotlivých cviků vám umožní oprostit se od běžných starostí a smutků. Je však třeba cvičit pravidelně. Pak se člověk cítí ve svém těle velmi příjemně. Pěkné bylo zejména  cvičení v Itálii, zvláště na pláži v písku, kde bylo cítit propojení s přírodou a vesmírem.  Monice děkuji za krásný pozitivní přístup, který se v dnešní uspěchané době jen tak nevidí ."

RICHARD

Jsem moc ráda, že jsem jela. Měla problém se rozhoupat a do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli jsem udělala dobře, protože jsem jela SAMA A Z DÁLKY, nikoho jsem neznala. A vždycky je JEDNODUŠŠÍ NĚCO NEUDĚLAT NEŽ UDĚLAT. Musela jsem trošičku nutit. Ale jsem moc spokojena. Mohla jsem prožít obyčejný víkend, prožila jsem NEOBYČEJNÝ VÍKEND. Inspirující - vrátila jsem se ke svým kořenům a jsem plná nových předsevzetí. Hezký. Silný. Čarovný. Byly jsme na správném místě a dělali jsme, co jsme dělat měly a věci jsou tak, jak mají být 🙂

Jana

Byla jsem na nějakých jogových víkendech, ale tohle je UNIKÁT, úžasný lidi, organicky si předávající své zkušenosti. Bylo mi v tom moc dobře, i když jsem asi zabedněnější než jsem myslela a na tom budu pracovat. Všechny bloky a předsudky zmizely, vyprázdnilo se to. Děkuji za vedení a za držení všeho pohromadě!

Jana

Jedinečná lektorka škoda, že nevede i jogové lekce - to byla v jejím podání nádhera. Během víkendu jsem vytvořili všechny jakousi posvátnost - jakoby se z každé z vás něco propojilo v jednu velkou krásnou ženu. Každá máte velkou sílu, i když si myslíte, že ji nemáte.

Gábina

Zimní relaxační víkend v Jedovnici - leden 2020