WELLNESS VÍKEND 

NA CHALUPĚ V BESKYDECH

Srdečně zvu na relaxační víkend s QIGONG/čchikung - jedinečná příležitost spojit relaxaci, wellness a naučit se základy terapeutického umění QIGONG/čchikung s certifikovanou lektorkou. VÍKEND JE VHODNÝ I PRO ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY.
Vítáme tradičně již po sedmé nový rok - ROK DRAKA 2024! Dračí oheň umí podnítit vášeň a kreativitu. Váš potenciál se rozhoří obrovským plamenem!

Společně ho rozžehneme na WELLNESS VÍKENDU V BESKYDECH.

Můžete se těšit na uzdravující a zklidnující cvičení QIgong, vedené meditace a oddech v sauně a vířivce.

Tento víkend má NAVÍC velký přesah a uzdravující efekt do vašich osobních témat a životů, neboť je veden zkušenou terapeutkou. 

KDY: 9. - 11. 2. 2024 /zahájení v 18h, takže si nemusíte brát dovolenou/
KDE: chalupa v Beskydech, Krásná
CENA: 5900,- obsahuje:
- ubytování pokoji po dvou nebo single/za příplatek/
- plnou veganskou penzi
- neomezený vstup do sauny a vířivky
- 4lekce/90min Qigong s meditací

REZERVACE A INFO: miroslaveliky@protonmail.com

CO VÁS ČEKÁ:
ranní a večerní lekce Qigong s meditací
relaxace v luxusním wellness s výhledem
vyjímečná lokalikta v horách - můžete vzít lyže či běžky
strávíte čas s podobně naladěnou skupinou lidí

ROK DRAKA 2024 
bude výjimečně pozitivní, šťastný a nabízí spoustu příležitostí k růstu, osobnímu rozvoji i životnímu posunu směrem vpřed. Konečně se nám podaří vyřešit problémy, které nás už dlouho trápí. Bude se dařit nejen nám samotným, ale i situace ve světě se začne zlepšovat. Staneme se svědky obřích změn a přelomových událostí. Po letech nejistoty se můžeme těšit na upevnění, uzemnění a stabilitu.

NEVYHOVUJE VÁM TERMÍN VÍKENDU?
TRÁPÍ VÁS DLOUHODOBĚ ÚNAVA, NESPOKOJENOST, ÚZKOST, NAPĚTÍ NEBO NEJRŮZNĚJŠÍ BOLESTI? Hledáte snadnou cestu, jak se cítit klidnější, spokojenější, plní energie? Toužíte po změně, ale NEMÁTE ENERGII a ČAS chodit pravidelně cvičit a relaxovat?
PořiĎte si ONLINE KURZ QIGONG pro cvičení doma! https://monikameliva.com/qigong-cchikung-brno.../online/#
Naučím vás opravdu efektivně pracovat se svou životní energií.
VSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE MÁTE UŽ NAPOŘÁD.

QIGONG
existuje již více než 5 000 let a používá se k úlevě nebo prevenci různých chronických zdravotních problémů. Je to skvělý doplněk jakékoli léčby, kterou dostanete od svého lékaře.QiGong probouzí VROZENOU léčivou sílu vašeho těla kombinací pohybu, masáže, meditace a dýchání.QiGong může provádět kdokoli, kdykoli a kdekoli. Lze ji provádět vsedě, vleže i ve stoje.

Qi Gong buduje vnitřní sílu, takže je ideální pro léčbu chronických stavů od nespavosti a vysokého krevního tlaku až po DEPRESE NEBO STRESS.
Ve srovnání s jinými formami cvičení přivádí pomalé dýchání a energetické pohyby Zmírní únavu, zlepšit krevní oběh, posílit svaly, vazy a kosti a uvést do rovnováhy všechny vnitřní orgány a systémy.

Na osobní nebo online setkání s vámi se velmi těší
Monika Meliva

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
REFERENCE z pobytů

Byla jsem poprvé na takovém víkendu. Jsem příjemně překvapená, nabitá spoustou pozitivní energie, zralaxovaná. Bylo hodně inspirace!

Zuzka

"Cvičit v kamenném kruhu na krásné louce s lesními jahůdkami, polním kvítím, obklopené lesem, bylo něco nepopsatelného ..... Čas zdeplynul pomaleji než jinde.... Bylo to moc krásné, stálo to za to.... DÉKUJEME!"

Eva

"Když jsem dostala nabídku na dovolenou s Moni a Qigongem, neváhala jsem - s touto dvojkou bych jela kamkoliv :). Loni to byla Lefkáda, letos padl los na Toskánsko. Zpočátku se mě zmocňovaly poznávací touhy, ale "brzy" (trvalo mi to 4 dny) jsem pochopila, že tato dovolená je o úplně jiném poznávání... poznání smyslu života, poznání sebe sama.... Tak jsem se v tomto úžasném prostředí dostala do stavu totálního vypnutí, což se mi ještě na žádné dovolené nepodařilo. Díky, Moni, bez tebe by qigong neměl tu pravou čchi!"

Leona

"Cvičení Qi gong s Monikou bylo nad očekávání přínosné. Během lekce jsem cítil nárůst energie, která mi obvykle chybí. Doporučuji každému. Koncentrace  při provádění jednotlivých cviků vám umožní oprostit se od běžných starostí a smutků. Je však třeba cvičit pravidelně. Pak se člověk cítí ve svém těle velmi příjemně. Pěkné bylo zejména  cvičení v Itálii, zvláště na pláži v písku, kde bylo cítit propojení s přírodou a vesmírem.  Monice děkuji za krásný pozitivní přístup, který se v dnešní uspěchané době jen tak nevidí ."

RICHARD

Jsem moc ráda, že jsem jela. Měla problém se rozhoupat a do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli jsem udělala dobře, protože jsem jela SAMA A Z DÁLKY, nikoho jsem neznala. A vždycky je JEDNODUŠŠÍ NĚCO NEUDĚLAT NEŽ UDĚLAT. Musela jsem trošičku nutit. Ale jsem moc spokojena. Mohla jsem prožít obyčejný víkend, prožila jsem NEOBYČEJNÝ VÍKEND. Inspirující - vrátila jsem se ke svým kořenům a jsem plná nových předsevzetí. Hezký. Silný. Čarovný. Byly jsme na správném místě a dělali jsme, co jsme dělat měly a věci jsou tak, jak mají být 🙂

Jana

Byla jsem na nějakých jogových víkendech, ale tohle je UNIKÁT, úžasný lidi, organicky si předávající své zkušenosti. Bylo mi v tom moc dobře, i když jsem asi zabedněnější než jsem myslela a na tom budu pracovat. Všechny bloky a předsudky zmizely, vyprázdnilo se to. Děkuji za vedení a za držení všeho pohromadě!

Jana

Jedinečná lektorka škoda, že nevede i jogové lekce - to byla v jejím podání nádhera. Během víkendu jsem vytvořili všechny jakousi posvátnost - jakoby se z každé z vás něco propojilo v jednu velkou krásnou ženu. Každá máte velkou sílu, i když si myslíte, že ji nemáte.

Gábina

Zimní relaxační víkend v Jedovnici - leden 2020