RELAXAČNÍ POBYTY s qigong
Relaxační pobyty s Monikou Melivou jsou vždy unikátní.  Vyjímeční a okouzlující lidé i pečlivě vybíraná místa, kde sI ODPOČINETE do hloubky své duše a odvezete si mnohem víc ENERGIE než čekáte! 

Z UPLYNULÝCH POBYTŮ Podívejte se na FOTKY ZDE.

RELAXAČNÍ VÍKEND  Oslava
2.-5-6.2022
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů
QIGONG U MOŘE - SARDINIE
19.-26.6.2022
KDY: 19.-26.6. 2022. KDE: SARDINIE, jižní část.
 
Ubytování v 4hvězdičkových apartmánech po 2-4
15 min od nejkrásnějších "karibských" pláží.
Cena: letenka, ubytování, cvičení Qigong: do 15tis. Strava vlastní: nutno přičíst.
Pro vstup do Itálie není třeba ocko, stačí PCR test.

Půjčíme si na týden auto a budem i výletovat a objevovat nouraghy, skvělé jídlo a přírodní skvosty Sardinie.

Jede skupina 20 lidí - muži, ženy i páry. Přidejte se k nám, dokud jsou letenky :).

Podívejte se na fotky z uplynulých pobytů.

Těším se na vás!

REFERENCE z pobytů

Byla jsem poprvé na takovém víkendu. Jsem příjemně překvapená, nabitá spoustou pozitivní energie, zralaxovaná. Bylo hodně inspirace!

Zuzka

"Cvičit v kamenném kruhu na krásné louce s lesními jahůdkami, polním kvítím, obklopené lesem, bylo něco nepopsatelného ..... Čas zdeplynul pomaleji než jinde.... Bylo to moc krásné, stálo to za to.... DÉKUJEME!"

Eva

"Když jsem dostala nabídku na dovolenou s Moni a Qigongem, neváhala jsem - s touto dvojkou bych jela kamkoliv :). Loni to byla Lefkáda, letos padl los na Toskánsko. Zpočátku se mě zmocňovaly poznávací touhy, ale "brzy" (trvalo mi to 4 dny) jsem pochopila, že tato dovolená je o úplně jiném poznávání... poznání smyslu života, poznání sebe sama.... Tak jsem se v tomto úžasném prostředí dostala do stavu totálního vypnutí, což se mi ještě na žádné dovolené nepodařilo. Díky, Moni, bez tebe by qigong neměl tu pravou čchi!"

Leona

"Cvičení Qi gong s Monikou bylo nad očekávání přínosné. Během lekce jsem cítil nárůst energie, která mi obvykle chybí. Doporučuji každému. Koncentrace  při provádění jednotlivých cviků vám umožní oprostit se od běžných starostí a smutků. Je však třeba cvičit pravidelně. Pak se člověk cítí ve svém těle velmi příjemně. Pěkné bylo zejména  cvičení v Itálii, zvláště na pláži v písku, kde bylo cítit propojení s přírodou a vesmírem.  Monice děkuji za krásný pozitivní přístup, který se v dnešní uspěchané době jen tak nevidí ."

RICHARD

Jsem moc ráda, že jsem jela. Měla problém se rozhoupat a do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli jsem udělala dobře, protože jsem jela SAMA A Z DÁLKY, nikoho jsem neznala. A vždycky je JEDNODUŠŠÍ NĚCO NEUDĚLAT NEŽ UDĚLAT. Musela jsem trošičku nutit. Ale jsem moc spokojena. Mohla jsem prožít obyčejný víkend, prožila jsem NEOBYČEJNÝ VÍKEND. Inspirující - vrátila jsem se ke svým kořenům a jsem plná nových předsevzetí. Hezký. Silný. Čarovný. Byly jsme na správném místě a dělali jsme, co jsme dělat měly a věci jsou tak, jak mají být 🙂

Jana

Byla jsem na nějakých jogových víkendech, ale tohle je UNIKÁT, úžasný lidi, organicky si předávající své zkušenosti. Bylo mi v tom moc dobře, i když jsem asi zabedněnější než jsem myslela a na tom budu pracovat. Všechny bloky a předsudky zmizely, vyprázdnilo se to. Děkuji za vedení a za držení všeho pohromadě!

Jana

Jedinečná lektorka škoda, že nevede i jogové lekce - to byla v jejím podání nádhera. Během víkendu jsem vytvořili všechny jakousi posvátnost - jakoby se z každé z vás něco propojilo v jednu velkou krásnou ženu. Každá máte velkou sílu, i když si myslíte, že ji nemáte.

Gábina

Zimní relaxační víkend v Jedovnici - leden 2020