Cítíte, že stárnete a Vaše orgány již nefungují tak, jak jste byli zvyklí?

trápí Vás únava, bolesti nebo strach z nemoci, ale TOUŽÍTE ZŮSTAT DLOUHO MLADÍ A ZDRAVÍ?

Představte si, že si sami ulevíte od ÚNAVY, BOLESTÍ a NAPĚTÍ během pár minut a máte tak ČAS a ENERGII na vše, po čem toužíte, protože neplýtváte vzácný čas za nekonečné návštěvy doktorů a šetříte peníze za drahé léky, vitamíny a doplňky stravy. Naučím Vás účinné techniky, jak uzdravíte své tělo, emoce a zklidníte mysl v mém ONLINE KURZU.

Objevila jsem elixír mládí.

 Cítím se a vypadám lépe než před 10 lety, bez diet,
doplňků stravy a léků. A vy můžete taky.

PROČ JÁ?

protože jsem se dokázala sama uzdravit. Možná i Vy trpíte bolestmi, duševním nepokojem nebo zdravotními potížemi. Vím, jaké to je. Zažila jsem psychickou krizi až po stavy na pokraji života a smrti. Bývala jsem závislá a úzkostná. Ztrácela jsem se v rozdílných radách lékařů a odborníků. A nic nepomáhalo. To bylo předtím, než jsem objevila léčivou sílu zvuků, vibrací a QiGong/čchi kung.

Dnes jsem naprosto zdravá a plná energie. Díky objevu Qigong jsem vybudovala svou kariéru od nuly. Vymanila jsem se ze závislostí, dělám práci svých snů a mám po boku milujícího partnera. Dnes jsem vyhledávaným koučem a certifikovaným lektorem Qigong se skvělými výsledky.

Mám vše odzkoušeno a potvrzeno stovkami lidí, kteří absolvovali mé kurzy a terapie. /jejich zkušenosti a recenze jsou zde na webu./ Moji meditaci si stáhlo více než 840000 lidí, jako jste vy a je nejsledovanější v Česko-slovensku.

KDYŽ NĚCO FUNGUJE, CHCI SE O TO PODĚLIT a proto jsem vytvořila také ONLINe program. Jsem jediná lektorka, která vyučuje léčivé zvuky v českém jazyce a naučím vás krok za krokem, jak můžete být opět zdraví, plni enegie, klidu a budete spát jako miminko.

.... ale nejdřív se musíte naučit, jak na to!

PŘEDSTAVUJI VÁM ONLINE KURZ "ZVUKOVÝ QIGONG/čchi kung"

CO ZÍSKÁTE PŘI VSTUPU DO ONLINE KURZU:

 • jediný existující kurz léčivých zvuků
  vy ho můžete mít jako první a vyzkoušet jeho ohromující léčivé účinky
 • Hlubokou léčbu a nepodmíněné zdraví.
  Techniky, které se naučíte, spouštějí léčebné procesy hluboko v těle a přivedou Vás k nepodmíněnému zdraví.
 • Omlazení a vitalitu
  díky detoxikaci orgánů: očistíte si orgány zanesené toxiny ze stravy, vzduchu, alkoholu nebo léků. Tím se zvýší vaše přirozená obranyschopnost.
 • duševní klid, snížíte stres, lepší spánek
  Psychosomatika hraje klíčovou roli na celkovém zdraví, např. při problémech, jako jsou bolesti hlavy, zažívací potíže, dermatologické problémy a některé autoimunitní choroby. Budete spát jako miminko
 • úlevu od BOLESTÍ, ÚNAVY A NAPĚTÍ
  účinky cvičení pocítíte velmi brzy

95 min cvičení. 25 stran teorie. 60 min meditace.

To vše vám poslouží na začátek k tomu, aby jste praktikovali 2-3 týdně.

Existují nějaké požadavky na kurz nebo předpoklady?

V dnešní době, kdy náklady na zdravotní péči stoupají vzhůru a lékaři jsou vyčerpáni, je uklidňující mít nástroje a zdroje k uzdravení vlastního těla a převzetí péče o své tělo. zdraví. Je úžasným zážitkem vědět, že každý z nás je svým nejlepším léčitelem a že v sobě můžeme najít odpovědi.

Pro koho je tento kurz určen:

Každý, kdo má zájem objevit tajemství qi gong/čchi kung pro více energie, méně stresu a lepší zdraví.

Prozkoumejte svůj vnitřní vesmír

Vydejte se s Qigongem hluboko do transu, abyste odemkli svůj skutečný potenciál a vnitřní moudrost.Tento kurz je hloubkovou studií praktik qi gong a taoistické meditace. Zahrnuty jsou pokyny pro sebeléčení, snížení stresu, zvýšení energie, emoční rovnováhu a duchovní vhled. Tento program jsem navrhla tak, aby vám poskytl spoustu nástrojů, které vás dostanou z místa, kde jste, tam, kde chcete být – energeticky, fyzicky, emocionálně a duchovně.

 

CENA TOHOTO KURZU JE 1590,-

Díky informacím v tomto kurzu jsem mimo jiné vybudovala své zdraví a
kariéru od nuly.
Hodnota tohoto kurzu je mnohonásobně vyšší než cena, kterou
zaplatíte. Abych vám usnadnila vstup na cestu ke svobodě a vlastnímu
zdraví, stanovila jsem cenu dostatečně nízkou. Avšak zároveň takovou,
že budete mít závazek, a Vaše investice vás bude motivovat k
okamžitému jednání. Bez toho se totiž žádná změna neuskuteční.

Co kurz obsahuje

Je zaměřen na zlepšení funkce Vašich 5ti základních orgánů: srdce,
plíce, játra, ledviny a žaludek, slezina + hormonální systém.Techniky spolu s meditací příznivě působí také na nervovou soustavu.

 • 30min Qigong/čchi kung cvičení  “Léčivé zvuky” - praxe vedená slovem ve stoje
 • 36min Meditace “Léčivé zvuky” - relaxační praxe
 • 13 stran Ebook “Léčivé zvuky” - teorie a techniky, jak cvičit a používat zvuky pro léčení
 • EBOOK TEORIE, JAK SPRÁVNĚ CVIČIT ČCHIKUNG
  5 stránková stručná kniha s doporučeními od certifikované lektorky, jak správně cvičit, a neublížit si. Dozvíte se detailně o ZÁKLADNÍM POSTOJI. Je velký rozdíl cvičit čchikung napůl nebo dokonce špatně a dělat to od začátku správně. Využijete tak jeho účinky opravdu na 100%.
 • EBOOK MISTROVSKÉ BODY
  7 stránková praktická kniha pro lokalizaci bodů na těle, které můžete praktikovat z pohodlí domova a jednoduše tak VYLEPŠIT TŘEBA SVŮJ SPÁNEK A NĚKTERÁ ONEMOCNĚNÍ NEBO ZMÍRNIT BOLESTI.
 • MEDITACE SPOJENÍ SE SVOU DUŠÍ
  30 minut meditace. Je to můj BESTSELLER A NEJSLEDOVANĚJŠÍ meditace NA YOUTUBE v ČR , která má již 850tis. stáhnutí, vedená příjemným hlasem. Což není tak jednoduché najít :). Díky ní se e ponoříte do hloubky své duše a můžete zažít to, co nikdy předtím, jak uvádí stovky lidí v komentářích. ZAŽIJETE VNITŘNÍ KLID a připraví vás na krásný spánek a šťastnou budoucnost.
 • ŘÍZENÁ RELAXACE PRO UVOLNĚNÍ CELÉHO TĚLA
  30 minutová řízená relaxace, díky které uvolníte stres a napětí a budete se cítit uvolněně.

Co se v kurzu naučíte
Výhody tohoto kurzu vás ohromí. Představte si, že máte v sobě zdroje, abyste mohli začít každý den plný energie a vitality a každý den ukončit bez stresu nebo emočního napětí. A co víc, představte si, jak úžasné by bylo mít sílu léčit se, předcházet nemocem a cítit se ve spojení s univerzální energií všude kolem vás.

Časově neomezený přístup do členské sekce

S časově neomezeným přístupem do členské sekce máte možnost provádět techniky kdekoli a kdykoli, což vám poskytuje maximální flexibilitu. Léčivé zvuky Vám mohou přinést mnohem více než navrácení zdraví. Tím že se budete cítit lépe a budete mít více energie budete mít i více času, který můžete věnovat sami sobě, lidem a aktivitám na kterých Vám opravdu záleží.

BONUSY,

KTERÉ ZÍSKÁTE KE KURZU JAKO DÁRKY

17 min CVIČENÍ v SEDĚ  "Léčivé zvuky" - pro lidi, kteří nemohou stát nebo jsou unaveni a nemocní.

CVIČENÍ: 12min Jak se zbavit BOLESTI HLAVY POMOCÍ ČCHIKUNG

Reference

"V poměrně krátkém čase si procvičím celé tělo. Cviky vypadají jednoduše, ale jsou efektivní. ONLINE kurz mi pomáhá při mém BOJI S OBEZITOU. Nemám chuť na jídlo a chce se mi víc cvičit. Dokonce se na cvičení těším! Také nejsem tolik VZNĚTLIVÁ A VZTEKLÁ 🙂 Lépe se soustředím v zaměstnání (pracuji v kanceláři) a jsem schopná rychleji reagovat. Pociťuji nával pozitivní energie. NEBOLÍ MĚ ZÁDA A KRČNÍ PÁTEŘ"
IvaFinanční poradce
"Delší dobu jsem bojoval s MASIVNÍ ÚNAVOU. Prožíval jsem STRES a sedavé zaměstnání, zablokovaná hrudní PÁTEŘ a problémy, o kterých mi DOKTOR tvrdil, že se S TÍM NEDÁ NIC DĚLAT. To mě přivedlo ke cvičení Qigong a následně i TaiJi. Při Qigongu u Moniky jsem teprve zjistil, jak to asi má vypadat. Spojení řízené meditace, cvičení a správného dýchání mělo NETUŠENÝ EFEKT, KTERÝ MI POMOHL ODEMKNOUT PŘÍVAL ENERGIE. U mě osobně sice jenom na následující 2 dny po cvičení, ale i tak to stojí za to."
TomášInformatik

Není to jen o slovech, ale o akcích, které podnikneme. Každý z nás si zaslouží čas a péči, které nám pomohou dosáhnout vyváženosti a blaha.

Nechte se inspirovat a najděte si čas na sebe. Vaše tělo a mysl vám budou vděčné.

JE TO ONLINE KURZ, KTERÝ MŮŽE ZMĚNIT VÁŠ ŽIVOT A TAKOVÉ VĚCI SE NEODKLÁDAJÍ. 🙂