mallorca s QIGONG 2023

sardinie s QIGONG 2023

Nový rok VODNÍHO TYGRA v Bystřici nad Pernštejnem - ÚNOR 2022

Sardinie - LÉTO 2021, 2022

VELKOPOLSKÝ MLÝN U OSLAVY - JARO 2021

Krahule Slovensko - LÉTO 2020

CHORVATSKO - LÉTO 2019

Jeseníky  - PODZIM 2019

JEDOVNICE - ZIMA 2019

Jsem moc ráda, že jsem jela. Měla problém se rozhoupat a do poslední chvíle jsem nevěděla, jestli jsem udělala dobře, protože jsem jela SAMA A Z DÁLKY, nikoho jsem neznala. A vždycky je JEDNODUŠŠÍ NĚCO NEUDĚLAT NEŽ UDĚLAT. Musela jsem trošičku nutit. Ale jsem moc spokojena. Mohla jsem prožít obyčejný víkend, prožila jsem NEOBYČEJNÝ VÍKEND. Inspirující - vrátila jsem se ke svým kořenům a jsem plná nových předsevzetí. Hezký. Silný. Čarovný. Byly jsme na správném místě a dělali jsme, co jsme dělat měly a věci jsou tak, jak mají být 🙂
Jana
Byla jsem na nějakých jogových víkendech, ale tohle je UNIKÁT, úžasný lidi, organicky si předávající své zkušenosti. Bylo mi v tom moc dobře, i když jsem asi zabedněnější než jsem myslela a natom budu pracovat. Všechny bloky a předsudky zmizely, vyprázdnilo se to. Děkuji za vedení a za držení všeho pohromadě.
Jana
Jedinečná lektorka škoda, že nevede i jogové lekce - to byla v jejím podání nádhera. Během víkendu jsem vytvořili všechny jakousi posvátnost - jakoby se z každé z vás něco propojilo v jednu velkou krásnou ženu. Každá máte velkou sílu, i když si myslíte, že ji nemáte.
Gábina

TOSKÁNSKO - léto 2018

Byla jsem poprvé na takovém víkendu. Jsem příjemně překvapená, nabitá spoustou pozitivní energie, zralaxovaná. Bylo hodně inspirace!
Zuzka
"Cvičit v kamenném kruhu na krásné louce s lesními jahůdkami, polním kvítím, obklopené lesem, bylo něco nepopsatelného ..... Čas zdeplynul pomaleji než jinde.... Bylo to moc krásné, stálo to za to.... DÉKUJEME!"
Eva
"Když jsem dostala nabídku na dovolenou s Moni a Qigongem, neváhala jsem - s touto dvojkou bych jela kamkoliv :). Loni to byla Lefkáda, letos padl los na Toskánsko. Zpočátku se mě zmocňovaly poznávací touhy, ale "brzy" (trvalo mi to 4 dny) jsem pochopila, že tato dovolená je o úplně jiném poznávání... poznání smyslu života, poznání sebe sama.... Tak jsem se v tomto úžasném prostředí dostala do stavu totálního vypnutí, což se mi ještě na žádné dovolené nepodařilo. Díky, Moni, bez tebe by qigong neměl tu pravou čchi!"
Leona
"Cvičení Qi gong s Monikou bylo nad očekávání přínosné. Během lekce jsem cítil nárůst energie, která mi obvykle chybí. Doporučuji každému. Koncentrace  při provádění jednotlivých cviků vám umožní oprostit se od běžných starostí a smutků. Je však třeba cvičit pravidelně. Pak se člověk cítí ve svém těle velmi příjemně. Pěkné bylo zejména  cvičení v Itálii, zvláště na pláži v písku, kde bylo cítit propojení s přírodou a vesmírem.  Monice děkuji za krásný pozitivní přístup, který se v dnešní uspěchané době jen tak nevidí ."
RICHARD

Víkend v Resortu Svaté Kateřiny

Červnový relaxační víkend byl vyjímečný tím, že jsme měli možnost meditovat a cvičit Qi gong (čti čchi kung) přímo v léčivém kruhu druidských kamenů, jež je největším kromlechem v ČR.. a to mělo to sílu! Děkuju vam, milí účasníci zájezdu, za společné byti v přítomnosti a plynuti  

http://www.katerinaresort.cz

Relaxační víkend s Qigong 

 

prosinec 2017

 

Restort Svaté Kateřiny je sázka na jistotu. Jestliže potřebujete vypnout a opravdu se zrelaxovat, jsou zde pro vás sauny, vířivky, výborné jídlo a opravdový klid v lůně přírody.

Máte-li rádi jogu a rádi by jste zkusili něco nového, zvu vás zacvičit siQi gong (čti čchi kung), které je staré tisíce let, má velmi pozitivní účinky na psychiku a udravuje celostně celý organismus.

http://www.katerinaresort.cz

ostrov Lefkáda - 2017

 Ostrova Lefkáda je vyjímečný svými nádhernými plážemi a příjemný svou řeckou pohostinností. Každé ráno i večer jsme cvičili jogu a qigong a meditovali. Krásně bylo:)