KDY & KDE cvičíme?

otevřené lekce jsou vhodné pro začátečníky, začít můžete kdykoliv 🙂

STŘEDA

7:30-9:00 - Koliště 23, Brno- centrum

18:30-20:00  - Písečném centru, Měřičkova 20, Brno- Řečkovice

 

 

 

rezervace a bližší informace: 777983505, info@monikameliva.com

CENA: 180,-/1 lekce/90 min

PERMANENTKA 10ti lekcí/90 min: 1600,- 

VEMTE SI SVOU PODLOŽKU - pakliže chcete relaxovat v písku. 

 

QIGONG je vhodné cvičení pro lidi, co se chtějí cítit lépe         anebo trpí následujícími potížemi:

  • úzkosti a chronický stres
  • srdeční onemocnění, vysoký cholesterol a krevní tlak
  • bolesti a zranění svalů
  • bolesti kolen, osteoporóza
  • únava, málo energie a špatný spánek
  • ADHD a poruchy učení
  • špatně fungující imunitní systém
  • poruchy lymfatického, oběhového a zažívacího systému
  • jestliže jste starší a nemůže vykonávat intenzivní cvičení

Qi gong úžasně ulevuje mé páteři, po každém cviku mně krásně vše zapadne kam má. Hodiny s Moni a její novinky jsou velmi inspirativní a k zamyšlení.. Cítím se mnohem lépe zdravotně, mé tělo se opravdu uzdravuje

Veronika, Siemens

"Delší dobu bojuju (se střídavým úspěchem) s masívní únavou. Částečnou úlevu přineslo pravidelné běhání, ale bohužel jsem zjistil, že stres a sedavé zaměstnání se čistě běháním kompenzovat nedá. Zablokovaná hrudní páteř, o které člověk vůbec netuší, že je zablokovaná, dokáže vyrobit tunu nepříjemností o kterých vám doktor bude tvrdit, že jsou čistě psychosomatického původu a nedá se s tím nic dělat. Po několika sezeních s fyzioterapeutem jsem začal hledat další způsoby pravidelného pohybu a cvičení. Nejlépe lehkého, které se dá dělat i když člověk fakt zrovna nemá energie na rozdávání.To mě přivedlo ke cvičení Qigong a následně i TaiJi. A po roce cvičení pak následně i na lekci Qigongu u Moniky  jsem teprve zjistil, jak to může a hlavně asi má vypadat. Spojení řízené meditace, cvičení a správného dýchání mělo netušený efekt -  prožívání sebe sama, jako ten hlavní prvek, který mi pomohl odemknout příval energie. U mě osobně sice jenom na následující 2 dny, ale i tak to stojí za to."

Tomáš, Moravia

Jestli hledáte něco, co vás nakopne i bez toho, abyste museli šňupat, tak si učitě přijďte zacvičit Qigong s Monikou. Mimo to, že je skvělá lektorka, tak její hluboké oči a sametový hlas vás dostanou do kolen. 🙂

Qigong vnímám jako zdroj životní energie a uvolnění. V těžkém životních období jsem se díky němu najednou začala cítit čím dál lehčeji a uvolněněji. Qi gong mi pomohl projít zásadními životními změnami tak, abych je překonala s klidem a smířená s životem a zkouškami. Energie námi vytvořená při cvičení je vždy úžasná. Po cvičení se cítím tak krásně a uvolněně, že nic nepotřebuji, jen být..  Druhý den se cítím, že létám a vyrovnanost a klid mi pomáhá se poprat se starostmi všedního dne po celý týden. Za tento pocit velmi děkuji!

Hana, Siemens

REFERENCE ÚČASTNÍKŮ KURZŮ

Co mi Qigong přinesl do života? Odvahu, zodpovědnost, techniku na probouzení těla po ránu, techniku na koncentraci ducha, techniku na zbavení srdce hněvu, komunikaci s tělem. Qi gong mi dal sílu dospět a rozhodovat se sama za sebe, odvahu nést následky svých rozhodnutí. Naučil mě žádat o sílu a dostávat ji, zklidnit se i probudit. Nechat vybouřit i uklidnit vnitřní plamen, poslouchat sebe i přírodu. Jako největší přínos cítím znovunalezené spojení mezi mnou a mým tělem. Stále se učím s ním komunikovat, aby nemuselo být nemocné či zraněné a tak mi dávat najevo své potřeby. Stále se učím umlčet mozek, abych slyšela hlas srdce. Vše co jsem dříve hledala někde ve svém okolí, u lidí, v knihách či filmech nebo na internetu, nyní nacházím uvnitř sebe sama. A to by bez zklidnění nebylo možné. Všechnu tuhle sílu jsem v sobě vždycky cítila, qi gong mi jen pomohl se k tomuto zdroji dostat. Moniko, děkuji. Vždycky pro mě budeš člověk, který mě zavedl k prameni a ukázal mi, jak z něj pít."

Lucie Siemens

Chci moc poděkovat naší firmě za lekce Qi gong s Moni. Chodím už na 3. kurz a  přináší mi plno energie navíc pro běžný život. Líbí se mi, že lekce nejsou jen o cvičení, ale že se tam dozvím taky něco zajímavého a odborného, hlavně proč a jak správně cvičit k čemu každý cvik prospívá.

Hledala jsem lektora tohoto cvičení, ale mé hledání bylo marné. Moni mě naprosto okouzlila. Moc se mi líbí její individuální přístup a důraz na správné provádění cviků. Její komplexní lekce, které jsou mnohem víc než suché cvičení. Pomáhá mi po všech stránkách, působí pozitivně na tělo i psychiku. Inspiruje mě natolik, že se snažím cvičit také doma a častějji. RANNÍ lekce jsou ideálním startem do nového týdne." Děkuji!

Ariana, Moravia

Qi gong mi dává pocit stability a blízkosti k sobe i ostatním lidem... Líbí se mi, že součástí je automasáž a meditace na závěr. Na těchto lekcích je moc příjemné, že Monika vnáší do cvičení klid, vyrovnanost a cit pro vedení lidí.

Petra, Natuzzi